Ako prípravky značky HUMAC® Natur AFM fungujú v praxi.   

   Ďakujeme za každú referenciu, ktorú nám pošlete!

Ak vás zaujímajú rozsiahlejšie štúdie vplyvu humínových kyselín na zdravie zvierat, navštívte našu sekciu VÝSKUM.  

Lepšia kondícia, nižšie straty

1/1

"Chováme ovce a kozy. Výrobky Humac podávame pravidelne do krmiva - Humac Natur AFM a zvieratám chutí aj Humac multi lisal. S výrobkami máme dobré skúsenosti, očividne zlepšujú kondíciu zvierat, znižujú straty." Ján

Bosco – veľmi vážny kožný problém

1/2

„Prikladám fotografie Bosca, prvá bola urobená 13.4, prvý deň užitia produktu HUMAC a druhá bola spravená včera po 2 mesiacoch denného užívania. Zlepšenie je zrejmé, som veľmi šťastná. Mal veľmi vážny problém s pokožkou „hlboká pyodermia“, ktorý ho nechal bez srsti a s jazvami. ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE! (Pani majiteľka dávala psíkovi práškový HUMAC Natur AFM v kombinácii s krémom HUMAC Help).

Priotrávenie mačky

1/1

Humac som prvý krát kúpila pred dvomi rokmi, keď sa mi mačka priotrávila izbovou kvetinou. Mala hnačku a tento prášok ju z toho pekne dostal. Odvtedy používam Humac pre psíkov každý deň preventívne do krmiva a ak majú nejaké črevné problémy, tak zvýšim dávku. Je to super prášok. Jana (foto je ilustračné)

Farma Turkov Vrch

1/6

"HUMAC dávam prioritne kozám, tie sú večne náchylné na kadejaké hnačky a pod.... Dostávajú vždy i preventívne, najmä teraz, keď sú kotné.... Ale občas dávam kúru i psom alebo hydine a zatiaľ som fakt spokojná". Majiteľka Farmy Turkov Vrch - Hrochoť

Jack a Mini

Jack vzhľadom na svoj vek (7 rokov) už nebol tak veľmi aktívny, už rok mal problémy s kožou, so zápalom análnych žliaz, tráviace ťažkosti… Po podávaní HUMACU akoby to nebol ten istý pes: je oveľa aktívnejší, vyššie uvedené problémy zanikli, konečne sa neškrabe a opäť je z neho pokojný, vyrovnaný pes, aký bol predtým. A Mini, kvôli začínajúcej sa alergii na potravu boli jeho vetry až slzotvorné. Teraz sú jeho vetry oveľa znesiteľnejšie, takmer nebadateľné, čo je, priznajme si, ozajstný zázrak. Úprimne a s úplným presvedčením odporúčame HUMAC všetkým chovateľom domácich zvierat, pre ktorých je dôležité zdravie, vyrovnanosť a vývoj ich malých miláčikov. Hernádi Katarína

Vyrážky a škrabanie

Milý Humac! Môj psíček 3. týždeň berie Váš prípravok a nechcem to zarieknuť, ale vyrážky zmizli a škrabanie sa je tiež minimálne 😊 Sme Vám veľmi vďační! Naďalej pokračujeme v podávaní prášku 😊 Prepáčte za intímnu fotku😁, ale táto ukazuje najlepšie, v akej miere to pomohlo! Budem to odporúčať všetkým mojim známym psíčkarom!

Alergia na peľ a prach

Myslím si, že po 6tich týždňoch používania môžem kľudne vyhlásiť, že u nás sa to osvedčilo. HUMAC Natur AFM vyliečil 9-ročnú alergiu na peľ a prach. Po dlhých rokoch ide o prvú vec, ktorá skutočne zabrala. Neviem, ako to funguje, ale tento prípravok je fantastický. Veľmi sa tešíme!! Ďakujeme!! A to je slabý výraz. Budem ho odporúčať všetkým majiteľom alergických psov. Erika Strummer

Lara - škrabanie a iné problémy

1/1

2,5 roka sa trápime kvôli škrabaniu sa, tučnote, čo je vedľajším účinkom lieku, kvôli zápalu ucha a drobným červeným vyrážkam. Boli sme u viacerých lekárov a vyskúšali sme všeličo, ale to, čo prinieslo zlepšenie, to bol jedine Váš produkt. Lare asi behom 5 dní zmizli fľaky z chrbta, kde mala redšiu srsť. A teraz akoby ani nikdy neboli tie fľaky. Má oveľa krajšiu srsť, za 5 dní! Má lepšiu náladu, je energickejšia a oveľa menej sa škrabe. Ešte stále je také čudné, že do pokrmu jej dávam čierny prášok, ale psíkovi to nevadí, vždy to zje. Verím tomu, že ak ide o takýto začiatok, tak sme našli produkt, prípravok s liečivým účinkom, vďaka ktorému sa Lara konečne dostane do poriadku. Ďakujeme veľmi pekne!

Alergia u buldoga

Viacerí veterinári začali liečiť nášho francúzskeho buldoga na alergiu na roztoče bytového prachu (na tele mal viac takýchto fľakov, ale tento bol najväčší) - lieky, mastičky a injekcie… Zmena žiadna. A tak som objednala Humac. Po týždni pri fľaku síce zmena nebola, ale srsť mal oveľa mäkšiu a lesklejšiu, resp. už sa toľko neškrabal. Po 4 týždňoch mu srsť začala opäť rásť. A po 5 týždňoch takmer nič nevidno. Aj ostatné fľaky sa tak pekne hoja. Je to niečo fantastické… „Psík je oveľa veselší, bystrejší a energickejší, o tom ani nehovoriac, že je taký mäkučký, ako keby som hladkala mačiatko! A ani sa neškrabe. Naďalej mu to dávam! A prihlásim sa so skúsenosťami. HUMAC môžem iba odporúčať!!!”

Alergia u psíka

„Neverila som tomu, bolo to neuveriteľné, ale to je naozaj zázrak! Nášmu psovi, ktorý je alergický na všetko, nepomohlo ani surové kŕmenie, je alergický aj na peľ a prach, na konzervačné prostriedky, pivovarské kvasnice a ešte by som mohla ďalej pokračovať! Prípravok dostáva týždeň a o zmene posielam fotky!!! Ďakujeme!” Teodora

Koník s chorými kopytami

Dlhodobá hniloba konského kopyta, ktorej príčinou je zanedbaná starostlivosť. Následne vznikajú zápaly a bolestivé krvácanie. Nový majiteľ tohto ušľachtilého zvieraťa sa rozhodol koníkovi pomôcť. Po dvoch mesiacoch užívania HUMAC® Natur AFM sa kopyto hojí a táto 10 ročná kobyla môže znova veselo pobehovať. „Bolo to s ňou zlé, už sme to chceli nechať na prírodu, až sme sa dozvedeli od známeho o HUMACu a vyskúšali sme to. Máme radosť, že je v poriadku“.

Farma Krnišov

Rodinná farma spod Štiavnických vrchov, ktorá sa venuje chovu šťastných kravičiek a výrobe dobrôt z kravského mlieka. Každý rok na jar pri prechode kravičiek zo stajňového prostredia na voľnú pašu sa opakoval problém s hnačkami. Farmár Jozef Olšiak sa preto rozhodol tento rok skúsiť HUMAC Natur AFM. A podľa jeho slov to zmysel malo. „Kravičky znášali prechod na čerstvú stravu oveľa lepšie, hnačky boli miernejšie, HUMAC zaúčinkoval okrem jednej na všetky, prijímali ho bez problémov.“ Ďakujeme za dôveru!

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o Vašu osobnú skúsenosť s prípravkami HUMAC pre zvieratá! Ak máte pre nás aj fotodokumentáciu, pošlite ju, prosím, na humac@humac.sk. Vopred srdečne ďakujeme!!!

Vaše hodnotenie produktuVaše hodnotenie produktu
logo Humac.png

Follow HUMAC world :

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

Tel : 0910 749 403

English speakers call:+421 944 009 385

HUMAC s.r.o. IČO 43898327, DIČ 2022519477

Alergia na peľ a prach