Aktuálne zo sveta HUMAC    

1/42

Čarovné hospodárstvo v Tornali

18. september 2020

Boli sme na návšteve jedného čarovného hospodárstva rodiny v Tornali! Sami si pestujú mnohé plodiny už od semiačok a ako vidíte vo fotogalérii, o pôdu, sadeničky, kríky, stromčeky, ovocie, zeleninu i kvety je príkladne a s láskou starané už od skorej jari. Nádherná, pestrá záhrada sa odvďačila bohatou úrodou. A čo je podstatné aj zdravou, nakoľko pri pestovaní bol uplatňovaný ekologický prístup a naše HUMAC Agro. Je to radosť pozerať. Foto ich zvieracieho osadenstva uverejníme neskôr, máte sa na čo tešiť! Ďakujeme za poskytnuté materiály, veľmi si to vážime!

1/1

Nielen brať, ale aj dávať

4. september 2020

Nádherné obdobie plné vďaky za úrodu je tu. Možno oveľa viac ako inokedy predtým si vážime produkty vlastnej záhradky. Uvedomujeme si, že je to veľkým požehnaním mať kus úrodnej pôdy, ktorá od skorej jari do neskorej jesene tvorí malé zázraky v podobe reďkoviek, paradajok, cibuľky, hrozna, jabĺk, hrušiek... Zázraky v priamom prenose, aké dokáže len príroda sama. S vďakou plody prijímame, varíme džemy, zavárame ovocie, zeleninu, sušíme bylinky, vykopávame zemiaky, zberáme hrozno z vinohradov. Ale nezabudnime len brať, skúsme niečo aj dať. A to najlepšie, čo našej Zemi môžeme poskytnúť na regeneráciu a nabranie nových síl, je HUMAC Agro s vysokým obsahom humínových kyselín. Kto ho už vyskúšal, vie o čom hovoríme 🙂.

1/5

Význam humínových kyselín v chove oviec a kôz

1. september 2020

Prečítajte si inšpiratívny článok z dielne veterinára MVDr. Juraja Šimunka o vplyve humínových kyselín na život a zdravie oviec a kôz.

1/3

Pripravujeme niečo nové

25. august 2020

Dnes sme strávili nádherný deň v magickom prostredí a srdečnej spoločnosti dobrých ľudí. Na čom sme pracovali, sa dozviete čoskoro :) Veríme, že ak niečo robíte s láskou, výsledok musí stáť zato. 🧡☀️🌿

1/1

Dozrievame postupne

20. august 2020

Tak ako zeleninka dozrieva postupne, tak je to aj s nami. Stále viac nám záleží na tom, čo jeme, v akých podmienkach boli plodiny dopestované a čo v skutočnosti obsahujú.
HUMAC Agro je bezkonkurenčný detoxikant pôdy 100% prírodného pôvodu. Dokáže znížiť v plodoch obsah olova až o 57%, kadmia o 24%, arzénu o 25% tak, ako dokáže eliminovať množstvo iných škodlivín v rastlinách. Dozrievame v presvedčení, že zdravie máme v našich rukách! Pestujte s 🧡 a HUMACom 🌿.

1/3

To najlepšie z prírody pre Vaše zvieratá

11. august 2020

Ak vás zaujíma čisto prírodná alternatíva na zlepšenie imunity vašich zvieratiek a detoxikáciu ich organizmu, tak ste na tej správnej strane! Zavolajte 0910 749 403, alebo nás kontaktujte na humac@humac.sk 🌿.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/2

Pestované s láskou

7. august 2020

Zelenina z vlastnej záhradky je úplne iná ako z obchodu. Rastlinky nám vracajú naspäť energiu a lásku, s akou sme sa o ne starali. Vidieť to nevidíme, ale zato cítiť sa to dá. To sú tie magické momenty... 🧡
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/4

7 dôvodov prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek

5. august 2020

Rastlinky nadobudnú vnútornú silu, ktorú bude vidno aj navonok 🌿! Tu je 7 dôvodov, prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek ☘️:
1. Lepšia klíčivosť a životaschopnosť rastlín
2. Väčší a rozvinutejší koreňový systém
3. Rastliny / plody čistejšie a liečivejšie
4. Lepšie využitie živín
5. Zelenšie listy - intenzívnejšia fotosyntéza
6. Zvýšenie odolnosti voči chorobám rastlín
7. Lákadlo pre včielky - lepšie opelenie
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Kvalitná podstielka, zdravé zvieratá

3. august 2020

HUMAC Welfare sa postará o príjemné domáce prostredie zvierat chovaných na podstielke. Zadržuje a viaže do svojej štruktúry emisné plyny (amoniak, metán, sírovodík, CO2, CO, N2O, NO...), pozostatky toxických látok, mikrobiálne jedy, plesňové toxíny, PCB, dioxíny, ťažké toxické kovy, pozostatky pesticídov, herbicídov a iné zdraviu škodlivé látky, čím účinne chráni zvieratá pred chorobami. Produkciu maštaľných plynov znižuje o 40-60%! Zároveň vzniká veľmi kvalitný maštaľný hnoj pre rastlinnú výrobu. Tých pozitív je oveľa viac, nahliadnite na našu stránku: https://www.humac.sk/product-page/humac-welfare-25kg
Určené pre kone, hovädzí dobytok, ošípané, hydinu, ovce, kozy, oslíky, králiky, exotické vtáctvo, drobné zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila...). Aplikuje sa jednoducho posypom na podstielku.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/3

Kožné problémy u zvieracích miláčikov

28. júl 2020

Alergie, ekzémy, vyrážky, fľaky bez srsti, podráždenie, škrabanie, otlaky, zle sa hojace rany, jednoducho rôzne kožné problémy, ktoré znepríjemňujú život vašim zvieracím miláčikom... Skúste ich eliminovať použitím výrobkov HUMAC Natur AFM (prášok, liquid alebo krém).
My veríme, že HUMAC pomôže, tak ako už pomohol mnohým zvieratkám.

1/3

HUMAC v chove hydiny

27. júl 2020

Prečo používať HUMAC v chove hydiny?
Tlmí vznik zápalov, detoxikuje organizmus a podporuje imunitu. Výsledkom je zrýchlený rast, vyššia produkcia, lepšia odolnosť voči chorobám, kvalitnejšie a zdravšie produkty živočíšnej výroby🐣🐓🦃🦆
✅Zníženie spotreby antibiotík a iných liečiv
✅Zníženie úhynov (o 40-50%)
✅Zníženie spotreby krmiva / Lepšia konverzia krmiva
✅Predĺženie znášky nosníc / Pevnejšia škrupina vajec
✅Vyšší podiel prsnej a stehennej svaloviny
✅Lepšie senzorické vlastnosti mäsa
✅Menej kanibalizmu, lepšia vyrovnanosť kŕdľa
✅Výrazné zníženie zápachu v hale
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Sme Kosher

23. júl 2020

Čerstvou novinkou je u nás Kosher certifikát, ktorý deklaruje používanie 100% prírodných materiálov v súlade s extrémnymi požiadavkami na kvalitu a čistotu výrobného procesu.