Aktuálne zo sveta HUMAC    

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Boli sme na 26. ročníku výstavy ZÁHRADKÁR + VČELÁR 2022 v Trenčíne

Tento rok sme boli len ako diváci, ale na ďalšom ročníku nás už nájdete aj medzi vystavovateľmi. 👍

Tešíme sa, že budeme môcť predstaviť naše produkty HUMAC aj na takomto zvučnom podujatí.

včielky a produkt HUMAC Natur AFM Liquid
včielky a produkt HUMAC Natur AFM Liquid

press to zoom
1/1

Včielky si pochutnávajú na cukrovom ceste obohatenom o HUMAC Natur AFM Liquid

Kvalitu produktu zhodnotia najlepšie zvieratká. 🐝 Tie predsa neoklameme.

Ďakujeme majiteľovi včielok za fotku a video, ako používa náš produkt HUMAC Natur AFM Liquid vo výžive včiel. Prezradil nám, že tekutý HUMAC liquid pridáva aj do vody, ktorú včielky v hojnom počte pijú. 😊

Ak vás zaujímajú včely alebo sa venujete včelárstvu, pozrite si tento náš produkt v eshope. V prípade otázok vám radi poradíme tu v správe alebo na 0910 749 403.

Video:
https://video.wixstatic.com/video/e24810_1b69b2a99a4444b3a8df44560edac10a/360p/mp4/file.mp4

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

SILNÁ TROJKA

28. marec 2022

Čo sa týka starostlivosti o kožu zvierat, k obľúbenému a veľmi účinnému krému HUMAC Help nám pribudli tento mesiac hneď dve novinky:
1. HUMAC Mist - Hojivý sprej s obsahom aktivovaných humínových kyselín vhodný na ošetrenie pokožky všetkých druhov zvierat.
2. HUMAC Bubbles Natural - Prírodný šampón s obsahom aktivovaných humínových kyselín vhodný na starostlivosť o zvieratá s citlivou pokožkou.
Ak máte doma domácich miláčikov, alebo iné zvieratká, ktoré majú citlivú pokožku, trpia rôznymi alergickými reakciami, prípadne majú nejaké poranenia, ktoré sa ťažko hoja, určite vyskúšajte. Radi vám poradíme tu v správe alebo na 0910 749 403.

press to zoom
1/1

Sadenie paradajok vo Vrútkach

21. marec 2022

Inšpirujte sa sériou videí, ako je možné vypestovať parádne paradajky. Ešte máte čas odložiť trošku popola z krbu a šupiek z cibule 🙂 sme radi, že sa nezabudlo ani na humínové kyseliny obsiahnuté v našom HUMAC Agro.

Inzercia HUMAC Agro v časopise Záhradkár

press to zoom
1/1

ZĽAVA V ČASOPISE

12. marec 2022

V najnovšom časopise Záhradkár nájdete kupón na 10%nú zľavu na naše HUMAC Agro! Prílohu tohto čísla tvorí aj stolový lunárny kalendár 2022 pre záhradkára a balíček semienok. Takže oplatí sa zabehnúť do stánku, využiť výhody a trošku sa inšpirovať ešte pred sezónou. Príjemné čítanie 🙂

HUMAC pre včely

press to zoom
1/1

HUMAC PRE VČELY ODPORÚČA AJ MARTIN NIKODÝM

10. marec 2022

"Chcem sa s Vami podeliť o dobrú skúsenosť. Tento rok mi prezimovali úplne všetky rodiny. Každého včelára to poteší. Je to nepochybne preto, že som liečil počas celého roka, ale chcem veriť tomu, že sa na tom podieľa aj tento zaujímavý Doplnok, ktorý som pridal včielkam na konci leta do kŕmenia. Odporúčam. Ja ho budem dávať na jeseň znova❤️“
Ďakujeme a tešíme sa tejto osvete u včelárov. HUMAC bude tak môcť pomáhať zdravému vývoju a úspešnému prezimovaniu mnohých včelích rodín.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

AKO ČERSTVO NARODENÉ JAHNIATKA OCHUTNALI HUMAC MULTILISAL 🐑

8. marec 2022

Soľný liz je k dispozícii aj pre ovečku, ktorá ich priviedla na svet, na podporu harmonizácie jej organizmu. Produkty HUMAC sú na tejto maďarskej farme veľmi obľúbené. Špeciálne naše soľné lizy, ktoré ovečky jednoducho milujú 🙂

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Šumia životom, hrejú teplom

4. marec 2022

Včera sme navštívili včelára neďaleko Rimavskej Soboty, včielky sa pomaly prebúdzajú, je to nádherné, sledovať, ako šumia životom a hrejú teplom. Na podporu ich imunity vrelo odporúčame HUMAC Natur AFM Liquid pre včely! O 2-3 týždne ho dostanú aj tieto včelie rodinky 🙂

press to zoom
1/1

AKO SA VYVAROVAŤ DIETETICKÝCH CHÝB VO VÝŽIVE PSOV A MAČIEK?

23. február 2022

Pri zmene krmiva, či používaní pamlskov, dochádza k prudkým výkyvom pH v žalúdku, nesprávnemu natráveniu potravy, zvýšeniu tvorby žalúdočných kyselín, rozdráždeniu žlčníka, pankreasu, čo má za následok zvracanie či hnačku. Poruchy trávenia môže spôsobiť aj ➡️ stres, odčervenie, či vakcinácia.
Ako sa tomu vyhnúť a čo robiť v prípade, že váš pes, či mačka má tráviace problémy?
✅Pridajte sa do našej skupiny HUMAC poradňa pre zvieratá a pozrite si live video s veterinármi MVDr. Barborou Fabiánovou Kavkovou a MVDr Jurajom Šimunekom.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

DŽUNGĽA V BYTE

16. február 2022

HUMAC Agro môžete dávať aj izbovým rastlinám. Posypať zeminu v kvetináči, alebo ešte lepšie pri presádzaní priamo zapracovať do substrátu, aby sa humínové kyseliny dostali ku koreňom. Jednej stredne veľkej rastline stačí polievková lyžica HUMAC Agro.
✅Koreňový systém bude košatejší
✅Pôda prevzdušnená
✅Listy zelenšie
✅Vyrastú nové výhonky
✅Niektoré rastliny možno zakvitnú
Izbovky na foto sú pestované výlučne s HUMAC Agro. A robia radosť :)

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

Čierny zázrak je súčasťou našej farmičky

15. február 2022

"Chováme kozy, ovce, poníky, jednu neposednú Jerseyku, 8 psov, 5 mačiek, prasiatka, hydinu, proste jedna malá veľká farma... "Humínky„ sú súčasťou kŕmenia, máme taký rituál, vždy v nedeľu je vitamínový deň a do krmiva dostávajú všetky zvery čierny zázrak, aby sa nám to lepšie pamätalo. V prípade, že pozorujeme tráviace problémy, dostávajú častejšie, až kým nevidíme zlepšenie. Na farme zachovávame prirodzený kolobeh. Zvieratá sú voľne pustené a vedia si nájsť všetko, čo potrebujú k životu. V zime je to komplikovanejšie, preto sú v tomto období "humínky„ pridávané častejšie ako raz do týždňa, ale na jar, v lete a na jeseň ide vitamínova nedeľa. Teraz nám končí vedierko, celú zimu krásne dopĺňame do krmiva, žiadne hnačky, nemusíme odčervovať tak často. Čierny zázrak chválime a je súčasťou našej farmičky." Adamová
ĎAKUJEME Z CELÉHO ❤ ZA TÚTO PEKNÚ REFERENCIU a všetkým vašim zvieratám želáme pevné zdravie!

press to zoom
1/1

Láskyplný deň

14. február 2022

❤ Láskyplný deň vám praje HUMAC ❤

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

Humac 100% znižuje kanibalizmus a podporuje vitalitu zvierat

9. február 2022

"S chovom zvierat som aktívne začal cca 8 rokov dozadu ako úplný amatér. Vždy bolo mojim cieľom sa zlepšovať a byť na špici nie na konci :) Pracoval som v zahraničí skoro 15 rokov a tam som sa naučil jednu podstatnú vec “ všetko, čo je lacné, je na konci drahé “ a touto cestou aj idem … na Slovensku je najväčší problém presvedčiť ľudí, že za kvalitu si musia zaplatiť a zaplatiť s radosťou, nie ako povinnosť!!!
Využitie Humac produktov som spoznal cca 4-5 rokov dozadu pri stretnutí s jedným pánom, ktorý aj tento produkt mal v ponuke. Bolo to u mňa však veľmi zaujímavé. Nie vždy som mal možnosť dostať od spomínaného pána Humac a krmivo bolo raz vyrobené s Humacom a potom zase nie… Musím ale povedať, že zdravé zvieratá sa poznajú podľa výkalov a pohody v chove .. Humac považujem za veľmi, skutočne veľmi dôležitý faktor, pretože u mňa 100% znižuje kanibalizmus a podporuje vitalitu zvierat... Keď som nemal Humac, zistil som aj veľmi podstatnú vec: mal som výrazne väčší úhyn pri turnuse 100 dní (kuracie na mäso).
Humac používam pre všetky hospodárske zvieratá a teraz začnem aj pre psikov, keďže mám dvoch :)
Pretože chémie je viac ako dosť všade okolo nás, mojim cieľom bolo vždy podporovať Natural produkty." Chovateľ Miroslav

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Popraskané labky

8. február 2022

"Od malička bola labka jedného z našich šteniatok prasknutá, často prasknutá až do mäsa. Skúšali sme všetko, ale nič sa nezmenilo. HUMAC sme začali podávať pred 2 týždňami, kúpili sme ho síce len na posilnenie imunity, ale všimla som si, že labky už nemá vôbec suché, že nepraskajú. Sú úplne prirodzené. Ďakujem mnohokrát." Andrea

press to zoom
1/1

V našej poradni pre zvieratá máme za sebou prvé online vysielanie

7. február 2022

✅MVDr. Barbora Fabiánová Kavková nám porozprávala o účinkoch humínových kyselín na zvierací organizmus, prečo HUMAC odporúča podávať už šteniatkam, aký vplyv má HUMAC na imunitu organizmu, trávenie, alergie a podobne.
✅Silvia Fedáková je veľký priaznivec barfovania, vo videu nám ukázala, ako pripravuje porciu surovej stravy pre svojho psíka. Ale taktiež sa dozviete, ako sa dostala k HUMACu a prečo i napriek tomu, že sa jej pes a mačka stravujú zdravo, už takmer tri roky stále používa HUMAC.
❤Poďte medzi nás do skupiny HUMAC poradňa pre zvieratá na Facebooku, kde sa takto budeme vídať častejšie a veľmi radi zodpovieme na vaše otázky:

press to zoom
1/1

Otvorili sme pre vás ONLINE PORADŇU PRE ZVIERATÁ!

28. január 2022

Pokiaľ ste na Facebooku, využite našu poradňu pre zvieratá. Skupina je venovaná poradenstvu v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov ako sú – psíky, mačky, exotické vtáky, škrečky, morčatá, králiky, ale aj korytnačky, plazy, či jaštery. Podporíme aj chovateľov koní, včiel, hydiny alebo domácich hospodárskych zvierat.
V tíme máme aj veterinára, takže veríme, že nejednému z vás budeme vedieť pomôcť. Privítame tiež, ak sa zapojíte do diskusií a pomocou vašich skúseností a odporúčaní si tu budeme pomáhať navzájom, alebo len tak zdieľať našu radosť z blízkosti domácich zvierat.
Pridajte sa do skupiny:

press to zoom
1/1

💙CHCEŠ MAŤ ZDRAVÉHO PSA?💙 Tak čítaj ďalej...

25. január 2022

Tak ako u ľudí, aj u zvierat sú stále častejšie pozorované civilizačné choroby. Sú spôsobené vo veľkej miere aj rôznymi toxínmi (chemikálie, ťažké toxické kovy, plesne a iné škodliviny), ktoré sa nachádzajú v krmive, vo vode, vo vzduchu, ktorým sa nevieme vyhnúť my ani naše zvieratá. Je to obrovská záťaž na imunitný systém, ktorý sa potom ťažšie vyrovnáva s inými ochoreniami.
Preto je veľmi dôležitá pravidelná detoxikácia organizmu, podpora imunitného systému, ktorá je základom pre šťastný a vyvážený život. Produkty s obsahom humínových kyselín podporujú zdravie našich zvierat 100%nou silou prírody.

HUMAC Agro
HUMAC Agro

použitie v skleníkoch

press to zoom
1/1

Keď skleník spí, humínové kyseliny pracujú.

18. január 2022

✅ Zvyšujú obsah humusu v pôde, čím súčasne zvyšujú aj jej úrodnosť
✅ Čistia pôdu od cudzorodých látok a toxínov ako sú napr. PCB, dioxíny, ťažké kovy, zvyšky pesticídov a iné
✅ Zlepšujú štruktúru pôdy, čím zvyšujú jej pórovitosť, vodozádržnosť
✅ Zlepšujú podmienky pre rozvoj prospešných mikroorganizmov
✅ Zabraňujú stratám živín vyplavovaním
Vyskúšajte organické HUMAC Agro s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín až 62%!
🌿 Má zároveň pozitívny vplyv na fotosyntézu aj pri menšej intenzite svetla (skleníky, fóliovníky a pod.)
🌿 Obsahuje všetky mikro, makro a stopové prvky (vyše 90 druhov)

HUMAC Natur AFM
HUMAC Natur AFM

HUMAC pomáha policajnému psovi

press to zoom
1/1

KORA je policajný pes rasy Malinois

12. január 2022

Pomáha v mestečku neďaleko Valencie (Španielsko). Ako tvrdia jeho chovatelia: „V čase stresovej záťaže však častokrát dochádzalo k hnačkám, čo sa používaním HUMACu pekne zastabilizovalo. Kore dávame HUMAC aj na podporu imunity a vyvážené fungovanie tráviaceho systému. Rozdiel vidno tiež v tom, že KORA má viditeľne viac životnej energie.“
Ďakujeme a tešíme sa, že si HUMAC našiel cestu k tomuto psíkovi.
Viac o vplyve humínových kyselín aj konkrétne na policajné, či služobné psy nájdete vo videu:

press to zoom
1/1

PF 2022

31. december 2021

Vetru pieseň radosti
Lesom návrat sily
Poliam živú úrodu
Zvieratám blízkosť starostlivých rúk
Ľuďom pokoj v duši
🌿
S vďakou a pokorou pred MATKOU ZEM,
ktorá vydala bohatstvo zo svojich hlbín,
aby nám pomohla OZDRAVIŤ ŽIVOT
a vojsť do nového sveta
plného lásky a harmónie v každej živej bunke.

Bohom požehnaný nový rok!

press to zoom
1/1

Poteší sa každý záhradkár, či chovateľ

15. december 2021

Ak si objednáte naše výrobky do nedele 19. decembra, v pondelok ich expedujeme a do Vianoc budú doručené.

press to zoom
1/1

Božský víkend v blízkosti svojich lások ❤

10. december 2021

A ak budete ešte naháňať darčeky, tie najlepšie 🎁 pre vašich miláčikov sú u nás.

press to zoom
1/1

HUMAC pod stromček pre každé domáce zvieratko

9. december 2021

Je úplne jedno, či máte doma psíka, mačku, zajaca, morča alebo andulku... 🐕🐩🐈🐇🐀🐁🐕‍🦺🦜 HUMAC Natur AFM majú radi všetky zvieratá...🎁 A určite sa mu potešia aj pod stromčekom 🙂

press to zoom
1/1

NAKÚPTE EŠTE V DECEMBRI!

6. december 2021

Či už ste našim pravidelným zákazníkom, alebo sa po HUMACu nejaký čas obzeráte, využite ešte tohtoročné ceny! Od 1. januára budú totižto zase o niečo vyššie. Uvedomujeme si, že to nie je žiadna pozitívna správa, ale aj napriek tomu veríme, že si zachováme vašu priazeň.

press to zoom
1/1

Záhrada v Senici - aplikácia HUMAC Agro na piesčitej pôde.

30. november 2021

💧Takáto pôda veľmi slabo zadržiava vodu, ktorá ľahko presakuje, alebo sa z nej vyparuje. HUMAC Agro zlepšuje štruktúru pôdy, čím optimalizuje aj jej vodno-vzdušný režim.
🥕Nakoľko záhrada je vybudovaná na mieste, kde sa v minulosti vyvážal odpad, HUMAC Agro tiež ošetrí pôdu od škodlivín. Zabráni prieniku rôznych toxínov do úrody.
☘️Zároveň môže tejto záhradke pomôcť aj tým, že upraví v pôde pH.
Uvidíme o rok, aký bude rozdiel.
Veríme, že naše humínové kyseliny nesklamú.

HUMAC Natur - Veterinárny prípravok
HUMAC Natur - Veterinárny prípravok

press to zoom
1/1

🆕🆕🆕 NOVINKA!!! HUMAC Natur, veterinárny prípravok určený pre všetky druhy zvierat!

26. november

🌿100% prírodná látka s vysokou biologickou a farmakologickou účinnosťou.
❤vyrobená na báze dvojnásobne aktivovaných humínových kyselín
➡️schválená Ústavom štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv pod č. 067/M/08-S
Zdravotné tvrdenia:
- detoxikácia exogénnych a endogénnych jedov,
- stabilizácia črevnej a bachorovej mikroflóry,
- potencovanie účinkov probiotík,
- podpora imunitného systému,
- aktivácia metabolizmu
Zakúpite bez predpisu veterinárneho lekára na našom e-shope www.humac.sk
#humacnatur #veterinarnypripravok #huminovekyseliny #imunita #travenie #zdravezviera

press to zoom
1/1

Jesenná výsadba cesnaku a šalotky

19. november 2021

Môžem dať HUMAC Agro aj teraz do zeme, keď idem sadiť cesnak a šalotku? Pýta sa nás naša milá zákazníčka. Samozrejme. HUMAC Agro môžete dať CELOROČNE pod všetky druhy zeleniny - listovú zeleninu, koreňovú, strukovú, poľné plodiny, pod jahody, drobné ovocie, všetky druhy stromov, kríkov, okrasných rastlín či trávnika. Výnimku tvoria len rastliny, ktoré vyžadujú trvale kyslú pôdu, ako napríklad čučoriedky, kde aplikáciu HUMA Agro neodporúčame. Najlepšie je však, ako sa HUMAC Agro aplikuje plošne na celú záhradu ideálne teraz na jeseň.
🧄🧅Cesnak aj šalotka zasadené. Humínové kyseliny pracujú, aby bola na jar krásna a zdravá úroda! Ďakujeme Sandre za super foto!

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

Aplikácia HUMAC Agro v ovocnom sade

18. november 2021

🌞 Pán Haver sa zapojil do našej výzvy o zúrodnenie záhrady. Navštívili sme jeho ovocný sad a aplikovali HUMAC Agro. Na porovnanie účinnosti sme nechali polovicu stromčekov bez humínových kyselín.
🌿 Pán Haver pestuje v svojom sade rôzne druhy kríčkov a stromčekov - ríbezle, černice, maliny, egreše, čučoriedky, drienky, arónie, muchovníky, vinič i slivky. Používa zelené hnojenie, či mulčovanie, chémii sa vyhýba, dáva prednosť prírode, hubám, organickým hnojivám a najnovšie dostal jeho sad aj dávku humínových kyselín. Aký vplyv to bude mať na pôdu a úrodnosť, to posúdime o pár mesiacov.
❤ Tento krásny mladý sad je v dobrých rukách a veľmi radi sem prídeme zas.

Lola október 21
Lola október 21

press to zoom
Lola september 21
Lola september 21

press to zoom
Lola september 21
Lola september 21

press to zoom
1/10

Lola - prípad Dobšiná

15. november 2021

Lolu sme vám už raz predstavovali, tu je pokračovanie jej príbehu. Vďaka starostlivej veterinárke z Dobšinej sa ju chvalabohu podarilo zachrániť a vo videu vidíte, že sa jej darí naozaj dobre. Sme radi, že HUMAC bol pri tom ❤️.
"Lola liečená od 6.9.2021, zachránená nie v hodine 12, ale po 12stej, ako sa povie. Koža (najväčší orgán tela) bola zdevastovaná, krvavo-hnisavé ložiská na väčšine tela, vypadaná srsť, stratená elasticita kože, dehydratácia a vychudnutosť. Umrela by na sepsu, ale mala silu žiť, apetít bol dobrý, prvé dni len prespala. Po mesiaci z nej bola svalnatá sučka plná elánu, energie a krásne zarastá srsťou. Bola 6 týždňov pod antibiotickou liečbou, doplnky mala okrem dobrých granúl (Brit - jahňa&ryža) aj omega 3:6 (megaderm Virbac), Humínové kyseliny (HUMAC Natur AFM), probiotiká (Probiodog), na kožu - Veterycin hydrogel, Pena Pyo Duoxo, HUMAC Help krém na sporadicky sa objavujúce hnisavé ložiská. Chránime ju voči vírusom alternatívne. Očkovaná nemohla byť, kedže berie antibiotiká. Ale vďaka výžive je silná a vďaka doplnkom jej ani antibiotiká, ktoré berie veľmi dlho, nevadia. Trávenie má výborné a prosperuje dobre.
V novembri je už jej váha viac ako 20kg, keď sme ju našli mala 13kg !! Celá záchrana psíka prebieha v spolupráci s SOS linkou pre zvieratá v núdzi, tak isto ďakujem dobrovoľným darom ako deky, prikrývky pelechy a všetky finančne dary. Lola sa momentálne pripravuje na cestu do OZ Pardubice, kedže na Slovensku o ňu zatiaľ nik neprejavil záujem. Za sprostredkovanie liekov ďakujem veterine z Rožnavy, Veterinárna ambulancia ŤAPKA Rožňava a firme HUMAC.sk za ich úžasný produkt s humínovými kyselinami, ktoré ju výrazne ochraňujú voči infekcii čriev (parvoviróza...a pod.)" MVDr. Barbora Fabiánová Kavková
Link na video:

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

Hodnoty pre naše zdravie

9. november 2021

"Keďže chovám včely, už dávno som premýšľal, ako im posilniť imunitu a tak ich nezaťažovať rôznym liečením, ktoré je potrebné stále vykonávať, aby prežili. Vypestovať si svoju imunitu a byť odolný voči chorobám je dôležité nielen pre včielky, ale aj pre všetko čo na zemi žije, ale aj rastie. Dopočul som sa o produkte HUMAC, ktorý je teda založený na báze humínových kyselín, ktoré dodávajú potrebné živiny. Prvú dávku som dal včelám ešte cez leto, no a ďalšiu vlastne nedávno pri zimnom kŕmení. Áno, kto rozumie včelstvu povie, že sa uvidí na jar, ako prežijú a budú sa chovať. No neviem, ale pri ich dokrmovaní sa mi už teraz zdalo, že sú veľmi bystré a akoby mali viac energie.

No a keďže HUMAC má využitie aj v chove zvierat a pestovaní zeleniny a ovocia, použil som ho aj pre tieto účely. Použil som ho na všetku zeleninu, ktorú som v záhrade pestoval teda mrkvu, petržlen, kaleráb, zeler, repu, hrach, cuketu, cibuľu, cesnak, papriku a rajčiny. Je jasné, že musíme sa o všetko aj starať, čí triedením, okopávaním a podobne. Určite to HUMAC neurobí za nás. Môžem však povedať, že úroda bola krásna a dôležité bolo, že som nepoužil žiaden chemický prípravok na ich ochranu, nanajvýš postrek z pŕhľavy, alebo iných prírodných produktov.

Ďalej som HUMAC použil na záchranu menšieho stromu hrušky. Úroda hrušiek vyzerala byť bohatá, no strom začal zrazu akosi chradnúť. Listy začali žltnúť a strom akoby odchádzal. Preto som prisypal ku koreňom stromu HUMAC, ostrihal som choré vetvičky, zalial vodou a už len čakal, čo bude ďalej. Hruška napokon predsa prežila a dala peknú úrodu.

Poslednú skúšku HUMACU som aplikoval na sliepkach. Pridávaním do krmiva som chcel aj na nich vyskúšať, aký bude mať vplyv na znášku vajíčok. Áno, sú to mladé sliepky, ktoré ešte sú možno v dobrej kondícii a treba im dávať zrno. Radi majú trávu a iné pochutiny. No ja som chcel vyskúšať to, že vyradím z krmiva vitamínovú zmesku krmív, ktoré sa dávajú pre lepšiu znášku a nahradiť HUMACOM. Môžem povedať, že 3 vajíčka zo 4 sliepok boli každý deň a zdalo sa, že sliepky sú celkom spokojné.

Nakoniec chcem podotknúť len jednu vec a budem sa opakovať. Je jasné, že je potreba sa o všetko starať a dať všetkému to, čo treba. Samotný HUMAC nám všetko nenahradí. No je dôležite zo všetkého to, aby sme mali taký prostriedok, ako je HUMAC, ktorý nám dopomôže prírodnou cestou k tomu, že môžeme zo svojich produktov zobrať hodnoty pre naše zdravie. Keď budeme dávať prírode len to, čo ona s radosťou príjme, aj ona nám dá to, čo aj my s radosťou prijmeme."

Marián Dvorský

Ďakujeme pánovi Dvorskému za to, že si našiel čas a takto úprimne opísal svoje skúsenosti s našimi produktami. Ďakujeme za jeho múdre slová, veľmi si to vážime.

press to zoom
1/1

Domáci miláčik

5. november 2021

Krásny víkend všetkým neskutočne dôležitým chlpáčom, bradáčom, maznáčikom, miláčikom, štvornohým členom rodín, bez ktorých by to nebolo ono.

Barf + HUMAC
Barf + HUMAC

press to zoom
1/1

Barfovanie s HUMACom

4. november 2021

Kto má rád BARFOVANIE, určite ocení, že HUMAC Natur AFM sa dá veľmi ľahko "prepašovať" aj do takejto surovej stravy. Prášok je totižto bez chuti a pachu, takže nijako neuberá na delikátnosti ponúknutého krmiva. Konkrétne tieto misky ostali po fotení prázdne, postaral sa o to labrador OZZY 🙂 Viac o BARFovaní na:

press to zoom
1/1

A je tu Halloween 🎃

29. október 2021

Krásny dušičkový víkend vám prajeme!
Foto: Stanislav Farkaš

press to zoom
1/1

🍎 My sme mali tento rok neskutočnú úrodu jabĺk 🍏

26. októbra 2021

A vy? Čím vám urobila vaša záhrada 🍇 vinohrad 🍒 ovocný sad radosť?

press to zoom
1/1

Sadenie stromov - Mohylka Žabokreky

25. október 2021

Organizátorom a všetkým zúčastneným z celého srdca ďakujeme za túto akciu. Priamo v teréne sme mali možnosť odprezentovať naše HUMAC produkty, niet nad osobnú skúsenosť. Veľmi fandíme obci Žabokreky v ich smerovaní v súlade s ekológiou, záhradkárskemu centru Katkina záhrada ako aj všetkým ďalším hospodárom, pestovateľom a chovateľom, ktorých HUMAC zaujal.
Ak organizujete nejakú podobne zameranú akciu, radi prídeme aj do vášho regiónu!

press to zoom
1/1

Radosť z úrody

22. október 2021

Niečo pozitívne na piatoček - tak takýto pór sa nám urodil 🙂
#humacagro #huminovekyseliny #paradnauroda

press to zoom
1/1

Pozvánka do sadu MOHYLKA ŽABOKREKY

20. október 2021

V nedeľu 24.10 o 9:00hod bude v obci Žabokreky jedna veľmi príjemná akcia pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o záhradkárstvo a chov zvierat. My tam budeme tiež a tešíme sa na vás!

press to zoom
1/1

Alopécia a dermatitída

19. október 2021

"Posttraumatická alopécia (vypadávanie srsti) a dermatitída, to boli problémy, s ktorými sa pasoval tento náš krásny psík. V prvých dňoch terapie mu bol podávaný HUMAC Liquid, plus sme dodržiavali odporučenú výživovú diétu. Zlepšenie nastalo do dvoch dní. Kvôli podpore imunitného systému a vyliečeniu zápalu na pokožke pokračujeme v podávaní prášku HUMAC. Humínové kyseliny majú veľkú moc! Ďakujeme!" Spokojní majitelia

press to zoom
1/1

HUMAC Agro je v záhrade veľký pomocník.

15. október 2021

Úroda 10kg hrozna / 6litrov šťavy z jedného viničového koreňa. Radosť oberať toto chutné potešenie 🍇🍇🍇 HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

press to zoom

press to zoom
1/2

Kenia

12. október 2021

"Od 4 mesiacov života trpela naša Kenia opakovanou gastritídou v dôsledku leishmánie. 5 rokov mala s touto diagnózou vážne problémy, ktoré sa opakovali aj 6 krát za rok. Boli sprevádzané hnačkami a zvracaním, ktoré neprestávali, pokiaľ neboli podané lieky injekčnou formou. Vždy teda skončila na pohotovosti, čo pre nás znamenalo aj nemalé finančné náklady. 24 hodín po aplikácii HUMAC Liquid Kenia už viac nezvracala, hnačka ustála. Je to už 8 mesiacov, čo Kenia nemá problémy a nemusela sa vrátiť do nemocnice. Naopak, má neuveriteľnú energiu do života." Vďačný majiteľ
Ďakujeme za krásny príbeh s dobrým koncom. Tešíme sa s vami!

press to zoom

press to zoom
1/2

Hnačky pri zmene krmiva

8. október 2021

"HUMAC pomohol nášmu psíkovi pri zmene krmiva pre šteňatá na krmivo pre "dospelákov". Trávenie sa dalo do poriadku a hnačky ustali. Ďakujem!" ... napísal nám spokojný majiteľ.
❤ My ďakujeme, každá takáto skúsenosť nás veľmi teší!
Humac je 100% prírodného pôvodu bohatý na aktivované humínové kyseliny, bez vedľajších účinkov či možnosti predávkovania.

press to zoom
MIKI pred aplikáciou HUMAC
MIKI pred aplikáciou HUMAC

press to zoom

press to zoom
1/5

Miki - malý bojovník

7. október 2021

"Toto je náš malý bojovník. Volá sa Miki, v dôsledku Leishmanie stratil obranyschopnosť. Najskôr som mu na vaše odporučenie podávala HUMAC Natur AFM Liquid. Po 48 hodinách od prvej aplikácie som postrehla viditeľné zlepšenie. Vonkajšie rany som ošetrovala krémom HUMAC Help a momentálne pokračujem v podávaní práškového HUMAC Natur AFM. Jeho stav sa naďalej zlepšuje, MIKY má veľa energie a teší sa životu. Som prekvapená účinnosťou humínových kyselín!" Majiteľka psíka
❤ Ďakujeme za krásnu referenciu a tešíme sa spolu s vami!

press to zoom
1/1

Vyhodnotenie súťaže "Svetové zviera"

4. október 2021

Veľká vďaka všetkým, ktorí sa zapojili pri príležitosti dnešného "Svetového dňa zvierat" do našej súťaže. Keďže vás bolo neúrekom, rozhodli sme sa odmeniť nie jedného ale troch majiteľov zvieratiek.
🥳 Svetový chovateľ Matúš Horník so svojim "prasiatkom"
🤩 Monika Czuczorová a jej "úžasne dôležitý" psík RED
😍 Dada Ká so psíkom Kiwi, ktorá robí náhradnú maminku opusteným mačiatkam.
Milí výhercovia, prosíme, kontaktujte nás v správe, aby sme vám mohli 🎁 výhru HUMAC Natur AFM 100g doručiť. Srdečne blahoželáme!
A tím, ktorí nevyhrali... Nezúfajte, šťastie je už to, že máte krásne zdravé zvieratká! A ak by ste náhodou potrebovali troška pomoci, je tu pre ne náš HUMAC Natur AFM!

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

🌳🌲 Vysádzať stromčeky s použitím HUMAC Agro sa oplatí!

4. október 2021

Nákladovosť už od 15 centov na stromček. Malá investícia s fakt veľkým účinkom! Humínové kyseliny aktivované pre život. 👉 Pokus bol robený v počte 90ks z každého druhu dreviny a výsledky merané po roku od výsadby.

press to zoom
1/1

Svetové zviera

1. október 2021

!!!SÚŤAŽ na FB!!! Predstavte nám to vaše svetové zvieratko! Úplne najsvetovejšie odmeníme jedným balíčkom HUMAC Natur AFM 🙂.
🐕🐄🦘🐑🐖🦜🦩 Foto do komentu a zdieľanie príspevku poteší. Výhercu vyberieme v pondelok o 12.00 hod. Zapojiť sa do súťaže môžete na linku:

press to zoom
1/1

HUMAC v Senci!

28. september 2021

Stella ZOO - Akvaristika a chovateľské potreby - fakt široký sortiment, ktorý vás osloví. A medzi ním aj náš HUMAC 🙂.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

LOLA a jej príbeh - 1 časť

27. september 2021

Lola 5-6 mesačné šteniatko - otec je argentínska doga.
Ako malá sa dostala k nie veľmi zodpovedným majiteľom. Jej imunitu naštrbilo predčasné odstavenie od mamky. Ani ďalej nedostávala správnu výživu, aká je pre takéto veľké plemeno potrebná a imunita začala zlyhávať. Prejavilo sa to v ochorení kože. Kožný parazit Demodex jej zničil kožu a spôsobil časom celotelové vypadanie srsti. K zápalu sa pridali baktérie a neskôr aj kvasinky-plesne, ruka v ruke spolu.
Našťastie doslova o 5 minút dvanásť sa psík našiel a bola mu poskytnutá terapia, na ktorú reaguje veľmi dobre. Bojíme sa však tej najhoršej choroby Parvovirózy. V tomto stave psík nemôže byť v žiadnom prípade očkovaný. Preto nemôže byť ani umiestnený do žiadneho útulku, aby sme neohrozil jeho zdravie v prítomnosti iných psov. Zatiaľ je v dočasnej opatere, ale o tom potom...
Spávať nám dovolí HUMAC, veríme, že Lolu pred zákerným vírusom ochráni, kým nepríde komplet očkovanie. HUMAC dostáva spolu s probiotikami na obed, ráno a večer má antibiotiká. Antiparazitiká dostala tiež, tie už len pôsobia. Lola má výbornú stolicu, keďže sa staráme o jej črevá, antibiotiká znáša veľmi dobre. Kŕmime ju výživnou stravou, budujeme imunitu, hojíme, detoxikujeme a chránime pred vírusmi.
Držte Lole palce... príbeh bude mať pokračovanie... MVDr. Barbora Fabiánová Kavková

press to zoom
1/1

Odborník na fyzioterapiu psov a mačiek!

24. septembra 2021

Sme veľmi radi, že s HUMACom pracuje čoraz viac odborníkov v oblasti veterinárnej medicíny. Jedným z nich je aj MVDr. Tomáš Procházka z Košíc - veterinárny fyzioterapeut so zameraním na psy a mačky. Ponúka naozaj vysoko kvalifikované poradenstvo a rôzne druhy cvičení, či terapií pre pacientov so zdravotným problémom a samozrejme aj ako prevenciu pre zdravé zvieratá.
Navyše: Zľava 10% pre psíkov adoptovaných z útulku! Kontakt: info@fyziovet.pro, 0907 988 550

press to zoom
1/1

HUMAC už aj v BARF DOG KOŠICE!

23. september 2021

Barfisti - prívrženci zdravého raw stravovania domácich miláčikov - zavítajte do novootvorenej predajne v Košiciach. V ponuke nájdete široký sortiment kvalitných mäsových výrobkov, ale aj rôznych príloh ako je zelenina, ovocie, bylinky a samozrejme aj náš HUMAC Natur AFM - zdroj humínových kyselín a minerálov!
BARF DOG KOŠICE, Zvonárska 12, Košice - Staré mesto, 0907 135 246

press to zoom
HUMAC Agro
HUMAC Agro

press to zoom

press to zoom
1/3

Mrkva z vyvýšeného záhona

20. september 2021

🥕🥕🥕Mrkva dopestovaná vo vyvýšenom záhone s HUMAC Agro môže byť takáto parádna, ale zároveň môže mať aj vyšší obsah vitamínu A, Betakaroténu, či vlákniny a podstatne nižší obsah dusičnanov (až o 63%) - viď tabuľka.
Vyskúšajte aj vy HUMAC Agro - pre prirodzene zdravú úrodu.
Ďakujeme pani Erike za zaslanie super foto!

HUMAC Agro uroda
HUMAC Agro uroda

press to zoom
1/1

🍅🍅🍅 Bohatá úroda paradajok v ľúbenej záhrade našej milej zákazníčky ❤️❤️❤️.

14. septembra 2021

V tej vašej toho zase veľa nebolo? Pôda je vyšťavená, unavená, rozmýšľate nad nejakým hnojivom? 100% prírodné HUMAC Agro Vás nesklame. Postupne budete vidieť, ako pôda ožíva, mení sa jej štruktúra a ako sa úrode darí. Najvhodnejšia aplikácia je teraz na jeseň. 25kg vrece za 38,- eur vám vystačí na 100m2 a má účinok až 3 roky!

press to zoom
1/1

EkoKrajina

6. septembra 2021

Naše produkty nájdete už aj na www.ekokrajina.sk 💚 Pekný projekt podporujúci lokálnych výrobcov.
https://www.facebook.com/ekokrajina.sk

press to zoom
1/1

Radosť zo zdravej úrody

3. september 2021

Aj malý košík zeleninky poteší, o to viac ak je dopestovaná s láskou a HUMACom 🧡🥦🍆🥬🥒🌶🌽🥕🧅🧄🌱
HUMAC Agro - pre prirodzene zdravú úrodu!

press to zoom
1/1

Letná akcia už len do 31. augusta 2021!

27. augusta 2021

HUMAC Natur AFM 100g za 5,80 (pôvodne 6,60 Eur)
HUMAC Natur AFM 500g za 11,60 (pôvodne 13,90 Eur)
HUMAC Natur AFM Liquid 60ml za 12,20 (pôvodne 13,80 Eur)
HUMAC Natur AFM Liquid 2 násobná aktivácia 30ml za 18,70 (pôvodne 21,00 Eur)

press to zoom
1/1

HUMAC už aj v Stupave!

19. augusta 2021

Naše produkty pre zvieratá a do pôdy nájdete v predajni Kŕmne zmesi BOOM, Hviezdoslavova 645/47, Stupava, 0907 784 535. Tešíme sa každej novej predajni a hľadáme ďalšie! Ozvite sa nám!
www.humac.sk

press to zoom
1/1

Naša záhrada potrebovala vyliečiť

18. augusta 2021

Pozrite si krátke video, ako pomohli naše humínové kyseliny jednej záhradke 🙂

Tasha Galanta
Tasha Galanta

press to zoom

press to zoom
1/2

TASHA GALANTA

17. augusta 2021

HUMAC Natur AFM už aj v predajni TASHA chovateľské potreby - OC Jaspark v GALANTE!!!

press to zoom
1/1

Najväčšia radosť bola z kostičky

12. augusta 2021

"Dobrý deň. Tak máme odskúšané všetko, čo sme vyhrali. Najväčšia radosť bola z kostičky. Očká a papuľka sú už v norme bez zápalu, no labky sú stále také suchšie a nakoľko mala úraz labky, museli sme prerušiť kúru s krémom. Skúsim jej to dávať po zahojení. Celkovo som veľmi spokojná a určite navštívim aj vašu kamennú predajňu a budeme pokračovať s tým, čo ste nám poslali." Napísala nám výherkyňa HUMAC balíčku prvej pomoci v nedávnej súťaži. Ďakujeme Katarína, potešili ste nás aj krásnou fotkou!

HUMAC Natur
HUMAC Natur

press to zoom
1/1

Prečo a ako podávať HUMAC psom a mačkám

10. augusta 2021

Množstvo užitočných informácií pre majiteľov domácich miláčikov, ale aj veterinárov, psovodov, ošetrovateľov v útulkoch a v podstate každého, komu na psíkoch a mačkách záleží. Pozrite si naše najnovšie video s veterinárom MVDr. Jurajom Šimunekom.

press to zoom
1/1

Plazy v hlavnej úlohe

6. augusta 2021

V ďalšej časti našich videonávodov účinkujú plazy. Bude to zaujímavé 😉. K zhliadnutiu už čoskoro!

press to zoom

press to zoom
1/2

5kg balenie za 12 eur vystačí na 1000 sadeníc!!!

2. augusta 2021

Ak plánujete vysádzať nové sadenice jahôd, treba ku každému koreňu zapracovať trošku HUMAC Agro. Jahody budú nielen krásne, ale aj s nižším obsahom toxínov - viď tabuľka.
Viac s odborníkom na jahody pánom Vagaským:

HUMAC Agro
HUMAC Agro

press to zoom
1/1

DOPESTOVANÉ S HUMACOM 🌱🧄🧅

27. júla 2021

Krásna a zdravá úroda cibule a cesnaku! Ďakujeme za foto od spokojného zákazníka.

press to zoom
1/1

PREČO a AKO používať prípravky HUMAC v chove hydiny

21. júla 2021

...to vám povie veterinárny lekár MVDr. Juraj Šimunek v krátkom videu.
Kliknite na link:

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Veterinár nám odporučil váš produkt...

19. júla 2021

"My sme HUMAC začali používať cca pred 2 rokmi, keď mi pes zhltol balón. Na veterine sa zistilo, že mal v tráviacom trakte červíky asi kvôli tomu, že z jeho misky v parku sa napil pes, ktorý pravdepodobne nebol nikdy odčervený. Dostal intenzívnu liečbu, koprológia každé 3 dni, nechcel ani jesť a veterinár nám odporučil váš produkt. Odvtedy ho používame a sme maximálne spokojný. S kamarátkou máme CHS v Maďarsku a začali sme podávať aj šteniatkam. Teraz máme druhý vrh, kde sa HUMAC podáva od začiatkov, ako dostali papať. Pozitívne je, že ani po odčervení nemali riedku stolicu. Fakt super produkt a odporúčame!" Klaudia

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

Ajka a Zoe

12. júla 2021

"Naša beagle fenka Ajka mala nasadený HUMAC Natur AFM z dôvodu dlhodobejších hnačkovitých problémov z neznámych dôvodov. Asi po týždni užívania zvýšenej dávky Humacu a diéty problémy postupne odzneli a dnes sme celkom fit. Ďalej pokračujeme v zníženej dávke u oboch psíkov Ajky a Zoe. Túto kúru už opakujeme tretí krát s pozitívnym vplyvom na zdravie a pohodu oboch psíkov. Som rada, že som náhodou objavila produkty spoločnosti Humac, ktoré robia prospech nielen našim miláčikom ale aj záhradke a trávniku. Ďakujeme a odporúčame.👍❤️" Adriana
My ďakujeme za krásnu referenciu aj fotky a psíkom želáme pevné zdravie!

press to zoom
1/1

Niečo pre vás chystáme!

8. júla 2021

V hlavnej úlohe bude tentokrát hydina :)🦆🐥🐓🦃 Aj toto krásne stvorenie💛

press to zoom
1/1

LETNÁ AKCIA

6. júla 2021

Využite letné zľavy na vybrané produkty HUMAC Natur AFM 🐾! Navyše ku každej objednávke posielame darček 🎁!

press to zoom

press to zoom
1/2

Psík Nimerio, zachránený pred osudom ulice

28. júna 2021

"...nestihol sa zaočkovať a dostal parvovirózu. Hnačkoval krv, nejedol, bol malátny, smutný. Na odporúčanie veterinárky sme mu dali HUMAC. Do 24h sme videli zlepšenie, do 7dní psík jedol už normálne, začal sa hrať. Výrobok HUMAC zachránil psíka Nimeria. Bol podaný aj jeho sestre Leide. HUMAC je úžasný výrobok, jednoduchá aplikácia. Vrelo odporúčam" Petra - citujeme recenziu našej spokojnej zákazníčky. ĎAKUJEME!

<a href=http:// target="_blank" style="text-decoration: underline">http://

press to zoom
1/1

Ochrnutý psík a jeho problém so stolicou

25. júna 2021

"Problém so stolicou u ochrnutých psíkov je veľmi častý, pretože im mnohokrát zažívanie funguje ináč ako u zdravých psíkov. Stačí malý impulz a psík "vymaľuje" všetko okolo seba. Mirko býva venčený niekoľko krát denne, posledný krát o 22:00 a takto vyzeral bežne jeho pelech pri rannej kontrole. Preto sme sa rozhodli vyskúšať pastu HUMAC Natur AFM Liquid. V podstate po 24 hodinách od aplikácie na druhý deň ráno nás čakalo krásne prekvapenie. Jeden tvarovaný šúľok v rohu pelecha.
Mirko je ochrnuté cca 9 mesačné šteňa, ktorému ublížili palicou a dostal sa do Fiľakovského útulku. U nás je hospitalizovaný, aby sme ho naučili spinálnej chôdzi a pravidelne s ním pracovali a cvičili. Pohybuje sa výborne na vozíčku, ale aj bez neho. Sme radi, že vďaka HUMACu sa nám podarilo uňho docieliť formovanú stolicu a môžeme sa plnohodnotnejšie venovať jeho rehabilitácii pohybového aparátu." WetPet
Ďakujeme veterinárnemu rehabilitačnému centru za podelenie sa so svojou skúsenosťou!

press to zoom
1/1

HUMAC Agro už má svoje miesto aj v Kolárove

23. júna 2021

Predajňa PRIMERA s.r.o. je známa široko ďaleko svojim bohatým sortimentom záhradnej techniky a potrieb pre záhradkárov – osivá, hnojivá, substráty, záhradné náradie a všetko ostatné prepotrebné pre malú i veľkú záhradu. Dlhoročné skúsenosti, kvalitné produkty a ochotný personál sú zárukou spokojnosti.
Adresa: Novozámocká 3, 946 03 Kolárovo, tel: 0905 443 515, 035 777 5840, primera@primera.sk

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/18

Navštívili sme DROPIE - Stredisko environmentálnej výchovy SAŽP na Dolnom Žitnom ostrove.

22. júna 2021

Sme veľmi vďační za to, že prejavili záujem o naše HUMAC produkty najmä v súvislosti aktívnou osvetou a prácou na projekte Climate Change Living Lab. Venujú sa množstvu ďalších veľmi zaujímavých aktivít súvisiacich so životným prostredím a tiež organizácii workshopov pre deti a mládež. To všetko sa deje v prekrásnom areáli strediska, ktoré je držiteľom medzinárodného certifikátu „Prírodná ukážková záhrada“. Všetko podstatné a mnoho inšpirácie nájdete na:

press to zoom
1/1

Na FB súťažíme o ❤ balíček prvej pomoci pre zvieratá ❤

21. júna 2021

Stačí, ak nám do komentu napíšete, aký problém riešite so svojim zvieracím miláčikom 🐩🐈🐇🦜🐁🐕 a budete zaradený do zlosovania. Zdieľanie súťaže a 👍 na našu stránku poteší.
Výhercu vyberáme v stredu 30. júna 2021 o 9:00 hodine.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Vynikajúci prípravok na podstielku - to je náš HUMAC Welfare!!!

16. júna 2021

✅ Dezinfekčný a adsorpčný účinok pre lepšie maštaľné prostredie
✅ Zníženie produkcie maštaľných plynov
✅ Podpora tvorby kvalitných organických hnojív - viď foto zemiakov!
Vhodné pre kone, osly, kozy, ovce, hovädzí dobytok, ošípané i hydinu, ale aj malé zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila).
Kompletný popis účinkov nájdete na:

press to zoom
1/1

HUMAC Vet v Nových Zámkoch

14. júna 2021

V našej dvornej veterinárnej ambulancii HUMAC Vet v Nových Zámkoch nájdete naozaj všetky produkty značky HUMAC. MVDr Juraj Šimunek má bohaté takmer desaťročné skúsenosti s ich využívaním v starostlivosti o zvieratá.
Prvá pomoc pre zvieratá, strihanie psíkov, očkovanie, preventívna starostlivosť, odborné poradenstvo a hlavne ľudský prístup – to je HUMAC Vet na Medzimlyní, ale svoje služby ponúkajú aj v ich druhej ambulancii na Slovenskej ulici v Nových Zámkoch.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

HUMAC a ZELORAVA - Partnerstvo ako sa patrí

9. júna 2021

HUMAC a ZELORAVA - Partnerstvo naplnené obojstrannou radosťou zo spolupráce 🤝❤
HUMAC Agro sa stará o to, aby zelenina dopestovaná tu na Orave bola zdravšia. Ale produkty HUMAC pre pôdu i zvieratá nájdete aj v eshope tejto firmy www.kmservice.sk. Tak ak Zeloravu alebo ich eshop poznáte a radi u nich nakupujete, nezabudnite si pri najbližšej návšteve pýtať HUMAC s vysokým obsahom humínových kyselín.
www.kmservice.sk
www.facebook.com/ZelOrava

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Krásna úroda jahôd

7. júna 2021

Jahody z ročných sadeníc pestovaných s HUMAC Agro.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

PD Belá - Dulice

28. mája 2021

Poľnohospodárske družstvo PD Belá – Dulice neďaleko Martina od nás pravidelne odoberá HUMAC Natur AFM Pufer. Nakoľko ovečky, ktoré chovajú, sa veľmi rady prejedajú, Pufer im pomáha pri trávení. Humínové kyseliny a minerály im dopĺňajú aj formou obľúbených soľných lizov HUMAC Multilisal. Okrem živočíšnej výroby sa naplno venujú i rastlinnej výrobe. Prekrásne prostredie Veľkej Fatry umocnilo veľmi príjemný pocit z tejto návštevy. Zo ❤️ ďakujeme za priateľské stretnutie a tešíme sa na ďalšie.
www.pdbela.sk
🐑🐑🐑
Máte v okolí chovateľa, ktorý by ocenil informácie o humínových kyselinách pre zlepšenie zdravotného stavu svojich zvierat a tiež kvality produktov živočíšnej výroby? Napíšte nám!
🌱
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Hydine i exotom

25. mája 2021

"HUMAC Natur AFM podávam hydine v období znášky vajíčok do liahne, kde prispieva k dobrej oplodnenosti a liahnivosti kurčiat a tiež v období odchovu kurčiat. Exotom podávam vo vajcovej miešanke. Je vidieť celkové zlepšenie kondície ako u hydiny, tak aj u vtáctva." Chovateľ z Vranova nad Topľou
ĎAKUJEME!!!
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

press to zoom
1/1

Kvety a záhrada KÚTIKY, Šurany

20. mája 2021

Bohatú nádielku HUMAC Agro nájdete v našom a určite aj vašom obľúbenom záhradkárstve „Kvety a záhrada KÚTIKY“. Milý a ústretový personál, široký sortiment stromčekov, kríkov, trvaliek i letničiek. Všetko potrebné pre pestovateľov – substráty, hnojivá, záhradné dekorácie a pre všetkých, čo chcú mať úrodnejšiu pôdu, zdravšiu záhradku aj dopestované ovocie či zeleninu aj HUMAC Agro! Vynikajúci stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín!

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Chovná stanica Capa Negra FCI

20. mája 2021

"HUMAC Natur AFM sa nám veľmi osvedčil pri odchove šteniatok boxerov a nemeckých špicov. Pomáha eliminovať hnačkové stavy, po prvom podaní sa hnačka zastaví v priebehu 1-2 dní. Dospelým psom podávame HUMAC obdeň v potrave, šteniatkam prakticky každý deň, odkedy začnú samé žrať. Po očkovaní už taktiež šteniatka vôbec nemajú hnačky, ako tomu bolo kedysi."
Chovná stanica Capa Negra FCI, Vranov nad Topľou

press to zoom

press to zoom
1/2

Marhuľový sad

19. mája 2021

„V blízkosti Košíc mám menší marhuľový sad. Minulý rok na jeseň som v ňom rozsypal HUMAC®Agro. Urobil som asi menšiu chybu vo výpočtoch, a preto sa mi ho nepodarilo rozsypať rovnomerne. Nechtiac som tak vlastne založil pokus, kde na začiatku sadu bola vyššia dávka, ako som plánoval, na určitej časti menšia a na časť som už HUMAC nerozsypal vôbec. Po obzvlášť vlhkom priebehu počasia (časť sadu bola dokonca istý čas zaliata vodou) a teplotne nepriaznivej jari, počas ktorej klesla teplota v čase nalievania púčikov viac krát pod -4 °C, som zaznamenal v sade prvý väčší výpad stromov v dôsledku apoplexie. Na moje počudovanie však došlo k najväčším výpadom stromov práve v časti, kde nebol HUMAC vôbec aplikovaný resp. najmenší výpad bol na časti, kde som aplikoval najvyššiu dávku HUMACu. Viem, že marhule vyžadujú dostatok vzduchu v pôde. Objednávam si teda ďalší HUMAC...“ Július Č.
V prípade záujmu o konzultácie ohľadom ovocných sadov a aplikácii produktu HUMAC®Agro nás kontaktujte na 0910 749 403.
Pozrite si videozáznam zo zaliateho sadu v odkaze:

press to zoom

press to zoom