Aktuálne zo sveta HUMAC    

1/2

5kg balenie za 12 eur vystačí na 1000 sadeníc!!!

2. augusta 2021

Ak plánujete vysádzať nové sadenice jahôd, treba ku každému koreňu zapracovať trošku HUMAC Agro. Jahody budú nielen krásne, ale aj s nižším obsahom toxínov - viď tabuľka.
Viac s odborníkom na jahody pánom Vagaským:

HUMAC Agro
HUMAC Agro

HUMAC Agro
HUMAC Agro

1/1

DOPESTOVANÉ S HUMACOM 🌱🧄🧅

27. júla 2021

Krásna a zdravá úroda cibule a cesnaku! Ďakujeme za foto od spokojného zákazníka.

1/1

PREČO a AKO používať prípravky HUMAC v chove hydiny

21. júla 2021

...to vám povie veterinárny lekár MVDr. Juraj Šimunek v krátkom videu.
Kliknite na link:

1/8

Veterinár nám odporučil váš produkt...

19. júla 2021

"My sme HUMAC začali používať cca pred 2 rokmi, keď mi pes zhltol balón. Na veterine sa zistilo, že mal v tráviacom trakte červíky asi kvôli tomu, že z jeho misky v parku sa napil pes, ktorý pravdepodobne nebol nikdy odčervený. Dostal intenzívnu liečbu, koprológia každé 3 dni, nechcel ani jesť a veterinár nám odporučil váš produkt. Odvtedy ho používame a sme maximálne spokojný. S kamarátkou máme CHS v Maďarsku a začali sme podávať aj šteniatkam. Teraz máme druhý vrh, kde sa HUMAC podáva od začiatkov, ako dostali papať. Pozitívne je, že ani po odčervení nemali riedku stolicu. Fakt super produkt a odporúčame!" Klaudia

1/6

Ajka a Zoe

12. júla 2021

"Naša beagle fenka Ajka mala nasadený HUMAC Natur AFM z dôvodu dlhodobejších hnačkovitých problémov z neznámych dôvodov. Asi po týždni užívania zvýšenej dávky Humacu a diéty problémy postupne odzneli a dnes sme celkom fit. Ďalej pokračujeme v zníženej dávke u oboch psíkov Ajky a Zoe. Túto kúru už opakujeme tretí krát s pozitívnym vplyvom na zdravie a pohodu oboch psíkov. Som rada, že som náhodou objavila produkty spoločnosti Humac, ktoré robia prospech nielen našim miláčikom ale aj záhradke a trávniku. Ďakujeme a odporúčame.👍❤️" Adriana
My ďakujeme za krásnu referenciu aj fotky a psíkom želáme pevné zdravie!

1/1

Niečo pre vás chystáme!

8. júla 2021

V hlavnej úlohe bude tentokrát hydina :)🦆🐥🐓🦃 Aj toto krásne stvorenie💛

1/1

LETNÁ AKCIA

6. júla 2021

Využite letné zľavy na vybrané produkty HUMAC Natur AFM 🐾! Navyše ku každej objednávke posielame darček 🎁!

1/2

Psík Nimerio, zachránený pred osudom ulice

28. júna 2021

"...nestihol sa zaočkovať a dostal parvovirózu. Hnačkoval krv, nejedol, bol malátny, smutný. Na odporúčanie veterinárky sme mu dali HUMAC. Do 24h sme videli zlepšenie, do 7dní psík jedol už normálne, začal sa hrať. Výrobok HUMAC zachránil psíka Nimeria. Bol podaný aj jeho sestre Leide. HUMAC je úžasný výrobok, jednoduchá aplikácia. Vrelo odporúčam" Petra - citujeme recenziu našej spokojnej zákazníčky. ĎAKUJEME!

1/1

Ochrnutý psík a jeho problém so stolicou

25. júna 2021

"Problém so stolicou u ochrnutých psíkov je veľmi častý, pretože im mnohokrát zažívanie funguje ináč ako u zdravých psíkov. Stačí malý impulz a psík "vymaľuje" všetko okolo seba. Mirko býva venčený niekoľko krát denne, posledný krát o 22:00 a takto vyzeral bežne jeho pelech pri rannej kontrole. Preto sme sa rozhodli vyskúšať pastu HUMAC Natur AFM Liquid. V podstate po 24 hodinách od aplikácie na druhý deň ráno nás čakalo krásne prekvapenie. Jeden tvarovaný šúľok v rohu pelecha.
Mirko je ochrnuté cca 9 mesačné šteňa, ktorému ublížili palicou a dostal sa do Fiľakovského útulku. U nás je hospitalizovaný, aby sme ho naučili spinálnej chôdzi a pravidelne s ním pracovali a cvičili. Pohybuje sa výborne na vozíčku, ale aj bez neho. Sme radi, že vďaka HUMACu sa nám podarilo uňho docieliť formovanú stolicu a môžeme sa plnohodnotnejšie venovať jeho rehabilitácii pohybového aparátu." WetPet
Ďakujeme veterinárnemu rehabilitačnému centru za podelenie sa so svojou skúsenosťou!

1/1

HUMAC Agro už má svoje miesto aj v Kolárove

23. júna 2021

Predajňa PRIMERA s.r.o. je známa široko ďaleko svojim bohatým sortimentom záhradnej techniky a potrieb pre záhradkárov – osivá, hnojivá, substráty, záhradné náradie a všetko ostatné prepotrebné pre malú i veľkú záhradu. Dlhoročné skúsenosti, kvalitné produkty a ochotný personál sú zárukou spokojnosti.
Adresa: Novozámocká 3, 946 03 Kolárovo, tel: 0905 443 515, 035 777 5840, primera@primera.sk

1/18

Navštívili sme DROPIE - Stredisko environmentálnej výchovy SAŽP na Dolnom Žitnom ostrove.

22. júna 2021

Sme veľmi vďační za to, že prejavili záujem o naše HUMAC produkty najmä v súvislosti aktívnou osvetou a prácou na projekte Climate Change Living Lab. Venujú sa množstvu ďalších veľmi zaujímavých aktivít súvisiacich so životným prostredím a tiež organizácii workshopov pre deti a mládež. To všetko sa deje v prekrásnom areáli strediska, ktoré je držiteľom medzinárodného certifikátu „Prírodná ukážková záhrada“. Všetko podstatné a mnoho inšpirácie nájdete na:

1/1

Na FB súťažíme o ❤ balíček prvej pomoci pre zvieratá ❤

21. júna 2021

Stačí, ak nám do komentu napíšete, aký problém riešite so svojim zvieracím miláčikom 🐩🐈🐇🦜🐁🐕 a budete zaradený do zlosovania. Zdieľanie súťaže a 👍 na našu stránku poteší.
Výhercu vyberáme v stredu 30. júna 2021 o 9:00 hodine.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/3

Vynikajúci prípravok na podstielku - to je náš HUMAC Welfare!!!

16. júna 2021

✅ Dezinfekčný a adsorpčný účinok pre lepšie maštaľné prostredie
✅ Zníženie produkcie maštaľných plynov
✅ Podpora tvorby kvalitných organických hnojív - viď foto zemiakov!
Vhodné pre kone, osly, kozy, ovce, hovädzí dobytok, ošípané i hydinu, ale aj malé zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila).
Kompletný popis účinkov nájdete na:

1/1

HUMAC Vet v Nových Zámkoch

14. júna 2021

V našej dvornej veterinárnej ambulancii HUMAC Vet v Nových Zámkoch nájdete naozaj všetky produkty značky HUMAC. MVDr Juraj Šimunek má bohaté takmer desaťročné skúsenosti s ich využívaním v starostlivosti o zvieratá.
Prvá pomoc pre zvieratá, strihanie psíkov, očkovanie, preventívna starostlivosť, odborné poradenstvo a hlavne ľudský prístup – to je HUMAC Vet na Medzimlyní, ale svoje služby ponúkajú aj v ich druhej ambulancii na Slovenskej ulici v Nových Zámkoch.

1/4

HUMAC a ZELORAVA - Partnerstvo ako sa patrí

9. júna 2021

HUMAC a ZELORAVA - Partnerstvo naplnené obojstrannou radosťou zo spolupráce 🤝❤
HUMAC Agro sa stará o to, aby zelenina dopestovaná tu na Orave bola zdravšia. Ale produkty HUMAC pre pôdu i zvieratá nájdete aj v eshope tejto firmy www.kmservice.sk. Tak ak Zeloravu alebo ich eshop poznáte a radi u nich nakupujete, nezabudnite si pri najbližšej návšteve pýtať HUMAC s vysokým obsahom humínových kyselín.
www.kmservice.sk
www.facebook.com/ZelOrava

1/8

Krásna úroda jahôd

7. júna 2021

Jahody z ročných sadeníc pestovaných s HUMAC Agro.

1/5

PD Belá - Dulice

28. mája 2021

Poľnohospodárske družstvo PD Belá – Dulice neďaleko Martina od nás pravidelne odoberá HUMAC Natur AFM Pufer. Nakoľko ovečky, ktoré chovajú, sa veľmi rady prejedajú, Pufer im pomáha pri trávení. Humínové kyseliny a minerály im dopĺňajú aj formou obľúbených soľných lizov HUMAC Multilisal. Okrem živočíšnej výroby sa naplno venujú i rastlinnej výrobe. Prekrásne prostredie Veľkej Fatry umocnilo veľmi príjemný pocit z tejto návštevy. Zo ❤️ ďakujeme za priateľské stretnutie a tešíme sa na ďalšie.
www.pdbela.sk
🐑🐑🐑
Máte v okolí chovateľa, ktorý by ocenil informácie o humínových kyselinách pre zlepšenie zdravotného stavu svojich zvierat a tiež kvality produktov živočíšnej výroby? Napíšte nám!
🌱
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/3

Hydine i exotom

25. mája 2021

"HUMAC Natur AFM podávam hydine v období znášky vajíčok do liahne, kde prispieva k dobrej oplodnenosti a liahnivosti kurčiat a tiež v období odchovu kurčiat. Exotom podávam vo vajcovej miešanke. Je vidieť celkové zlepšenie kondície ako u hydiny, tak aj u vtáctva." Chovateľ z Vranova nad Topľou
ĎAKUJEME!!!
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Kvety a záhrada KÚTIKY, Šurany

20. mája 2021

Bohatú nádielku HUMAC Agro nájdete v našom a určite aj vašom obľúbenom záhradkárstve „Kvety a záhrada KÚTIKY“. Milý a ústretový personál, široký sortiment stromčekov, kríkov, trvaliek i letničiek. Všetko potrebné pre pestovateľov – substráty, hnojivá, záhradné dekorácie a pre všetkých, čo chcú mať úrodnejšiu pôdu, zdravšiu záhradku aj dopestované ovocie či zeleninu aj HUMAC Agro! Vynikajúci stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín!

1/3

Chovná stanica Capa Negra FCI

20. mája 2021

"HUMAC Natur AFM sa nám veľmi osvedčil pri odchove šteniatok boxerov a nemeckých špicov. Pomáha eliminovať hnačkové stavy, po prvom podaní sa hnačka zastaví v priebehu 1-2 dní. Dospelým psom podávame HUMAC obdeň v potrave, šteniatkam prakticky každý deň, odkedy začnú samé žrať. Po očkovaní už taktiež šteniatka vôbec nemajú hnačky, ako tomu bolo kedysi."
Chovná stanica Capa Negra FCI, Vranov nad Topľou

1/2

Marhuľový sad

19. mája 2021

„V blízkosti Košíc mám menší marhuľový sad. Minulý rok na jeseň som v ňom rozsypal HUMAC®Agro. Urobil som asi menšiu chybu vo výpočtoch, a preto sa mi ho nepodarilo rozsypať rovnomerne. Nechtiac som tak vlastne založil pokus, kde na začiatku sadu bola vyššia dávka, ako som plánoval, na určitej časti menšia a na časť som už HUMAC nerozsypal vôbec. Po obzvlášť vlhkom priebehu počasia (časť sadu bola dokonca istý čas zaliata vodou) a teplotne nepriaznivej jari, počas ktorej klesla teplota v čase nalievania púčikov viac krát pod -4 °C, som zaznamenal v sade prvý väčší výpad stromov v dôsledku apoplexie. Na moje počudovanie však došlo k najväčším výpadom stromov práve v časti, kde nebol HUMAC vôbec aplikovaný resp. najmenší výpad bol na časti, kde som aplikoval najvyššiu dávku HUMACu. Viem, že marhule vyžadujú dostatok vzduchu v pôde. Objednávam si teda ďalší HUMAC...“ Július Č.
V prípade záujmu o konzultácie ohľadom ovocných sadov a aplikácii produktu HUMAC®Agro nás kontaktujte na 0910 749 403.
Pozrite si videozáznam zo zaliateho sadu v odkaze:

1/6

Aj kravky na Farme Krnišov spod Štiavnických vrchov poznajú náš HUMAC

11. mája 2021

Rodine Olšiakovej držíme v ich práci palce. A že to robia celým svojim srdcom, o tom svedčí ich spokojné osadenstvo aj kvalita mliečnych výrobkov. www.farmakrnisov.sk
🐄🐂
Máte v okolí chovateľa, ktorí by ocenil informácie o humínových kyselinách pre zlepšenie zdravotného stavu svojich zvierat a tiež kvality produktov živočíšnej výroby? Napíšte nám!
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Ako znížiť negatívny vplyv pesticídov na včely

8. mája 2021

Organizmus včiel veľmi citlivo reaguje na vonkajšie podnety. Jedným z takýchto podnetov je aj kontaminácia životného prostredia, ktorá negatívne vplýva na zdravotný stav včelstva. Preto je na mieste hľadať také riešenia, ktoré by dokázali účinne eliminovať negatívne pôsobenie cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia (napr. prípravkov na ochranu poľnohospodárskych plodín voči chorobám a škodcom).
🐝
Veľkým potenciálom v tomto smere sa vyznačujú humínové kyseliny, ktoré sú schopné vo svojej štruktúre pevne viazať rôzne škodlivé látky, ako sú pesticídy (insekticídy, herbicídy, fungicídy), ťažké kovy, dioxíny, PCB a mnohé iné.
🐝
Humínové kyseliny sú súčasťou pôdneho humusu, vyskytujú sa v nízkych koncentráciách napr. aj v bahne a vo vode. Skutočnosť, že včely uprednostňujú pri príjme vody častokrát kaluže, je dôkazom toho, že príjem humínových kyselín nie je pre ne ničím neprirodzeným, a naopak humínové kyseliny za určitých podmienok v prostredí aktívne vyhľadávajú.
🐝
Väzbou na humínové kyseliny sa zabráni prieniku cudzorodých látok z tráviaceho traktu ďalej do organizmu, keďže tieto sú spolu s trusom vylučované z tela.
🐝
Pôsobenie humínových kyselín na organizmus sa vyznačuje okrem detoxikácie organizmu aj celkovým zlepšením zdravotného stavu, imunity a kondície včelstva.
🐝
Z praktického pohľadu možno zabezpečiť ich dostatočný príjem aplikáciou prípravku HUMAC Natur AFM Liquid včely do napájačiek v dávke 3-5 ml/l vody.
🐝
Prípravok obsahuje okrem humínových kyselín aj všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky v ľahko prístupnej forme. Preto môže jeho aplikácia do napájačiek v čase znášky a v čase medzi znáškami výrazným spôsobom prispieť k zníženiu negatívneho vplyvu postrekových látok, a to hlavne v intenzívne využívanej poľnohospodárskej krajine.
🐝
Všetko o našom prípravku pre včely nájdete na:

1/3

Tak to som ešte nevidela

7. mája 2021

"Tak to som ešte nevidela. Tento rok sme prvýkrát použili na podstielku pre naše kozie osadenstvo HUMAC Welfare. Kvôli v zime neprístupnému terénu a tiež, aby boli zvieratá v teple a neprechladli cez zimu, podstielku v zime nevymieňame, len dokladáme novú a tentokrát aj s HUMAC Welfare. Akonáhle nám to počasie dovolí, vymieňame celú podstielku. Nebola však taká, ako po minulé roky, nebol to čistý hnoj. Bola z nej suchá zem zmiešaná so slamou, a teda rovno sme ju mohli použiť ako hnojivo do záhrady. Celkovo sa podstatne znížil aj zápach v maštali, čo bolo príjemné nielen nám, ale určite aj zvieratám."
🐐🧀🥛
S takouto skúsenosťou sa s nami podelila na poslednej návšteve Ivetka Vydúreková - Farma Turkov Vrch. Na svojej farme používa aj HUMAC Natur AFM, či už prášok, alebo liquid, ale aj soľné lizy HUMAC. Zvieratá majú tak pravidelný príjem humínových kyselín, čo sa prejavuje na celkovo veľmi dobrom zdravotnom stave zvierat, ale aj na vynikajúcej kvalite kozieho mlieka a syrových výrobkov.

1/1

Na cestách necestách tentokrát pod Tatrami

6. mája 2021

Nádherný výhľad! Radosť z práce 🙂 Navštevujeme našich stálych zákazníkov a stále hľadáme nových! Ozvite sa nám!
* Chovateľské potreby
* Predajne krmív pre zvieratá
* Záhradníctva - potreby pre záhradkárov
* Ekologicky zamerané predajne / E-shopy
* Živnostníci - Externí predajcovia sortimentu HUMAC
Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

A stále hľadáme nových!

4. mája 2021

Produkty HUMAC nájdete aj v kamenných predajniach! V okolí Košíc sú to Farmamix (Jazerná 1, Košice Juh), Greenshop (Osloboditeľov 37, Košice), Wetpet (Holubyho 6, Košice), ale aj Parkona - Prešov, Agromix - Sedliská, Kvety a záhrada - Vranov nad Topľou a mnoho iných.
🐾🍀🌷
A stále hľadáme nových! Ozvite sa nám!
* Chovateľské potreby
* Predajne krmív pre zvieratá
* Záhradníctva - potreby pre záhradkárov
* Ekologicky zamerané predajne / E-shopy
* Živnostníci - Externí predajcovia sortimentu HUMAC
Všetkých našich partnerov nájdete v prehľadnej mape:

1/2

Darí sa aj izbovým rastlinám

3. mája 2021

Na jeseň sme presádzali izbovky s HUMACom, dnes vidíme výsledky. Antúria po veľmi dlhej dobe zakvitla a druhá rastlinka vyhnala po bokoch dva nové výhonky.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Kozia farma DOLINKA

25. apríl 2021

"Naše zvieratká na #koziafarmadolinka poznajú výrobky spoločnosti Humac. Sme veľmi spokojní 🙂 🐐🐄. Ďakujeme!" www.koziafarmadolinka.sk
Podeľte sa s nami aj vy o vašu skúsenosť s produktami HUMAC, určite to oceníme!!!

1/1

Naša veterinárka a jej korytnačka 🐢 Kora 🙂

23. apríl 2021

"Kora sa prebrala zo zimného spánku, zobudila sa na medzinárodný deň domácich zvierat, to bolo 18.4. Hybernovala od októbra 2020. Dlhé mesiace neprijímala žiadnu stravu. Po tomto období je vhodné doplniť korytnačke minerály a vitamíny. Našťastie apetít má dobrý, ale ani po týždni sa jej nepodarilo vyčistiť sa. Aplikovali sme jej štipku Humacu na zeleninu a ešte v ten deň sa jej uľavilo. Humac dostáva už každý deň aj pre stabilitu jej trávenia, ale aj pre doplnenie minerálov, ktoré sú v chelátovej väzbe, čo je pre jej organizmus najprirodzenejšia forma.
Odporúčam humínové kyseliny podávať aj teráriovým zvieratám, keďže sú 100% prírodné a pomáhajú udržiavať správnu vnútornú homeostázu aj plazom."
Ak máte záujem o odbornú konzultáciu, kontaktujte MVDr. Barboru Fabiánovú Kavkovú ☎️0907 067 099 📧humac.fabianova@gmail.com

1/1

Príbeh krajiny Lúk

22. apríl 2021

Pri príležitosti Dňa Zeme vás pozývame na premiéru nového slovenského dokumentu Príbeh krajiny Lúk.
"Príroda aj tradície Žitného Ostrova miznú pod tlakom intenzívnej poľnohospodárskej produkcie, ktorá kedysi pestrú a bohatú nížinnú krajinu premieňa na nekonečné jednotvárne polia kukurice, slnečnice a repky. Príbeh o Ostrovných lúkach vám predstaví snahu o zachovanie prírody a tradícií od nepamäti prepojených s touto jedinečnou krajinou." BROZ (Bratislavské regionálne ochranárske združenie)
Spolu sa naladíme dnes večer o 20:00 na

1/3

Humínové kyseliny v chove vtákov

12. apríl 2021

"Ja osobne vždy pri liečbe prihliadam na prirodzenú potrebu vtákov a snažím sa hľadať možnosti sofistikovanej odbornej medicíny, ale aj alternatívnej medicíny, aj keď v medicíne platí stokrát povedané „prevencia je najlepší liek“. V mojej veterinárnej praxi mám už 10 rokov možnosť používať slovenský výrobok značky HUMAC® Natur AFM. S veľkou obľubou ho používam nielen pri liečbe, ale aj ako prevenciu a to nielen u vtákov." Názor odborníka MVDr. Juraja Šimuneka, ktorý má bohaté skúsenosti s používaním humínových kyselín u zvierat. Celý článok viď odkaz:

1/4

Problémy s ranami a vypadávajúcou srsťou

9. apríl 2021

"HUMAC Natur AFM môžem len a len odporučiť. Môj pes mal každú jeseň problém s nohami, kedy mu medzi prstami vznikali rany, vypadávala srsť na labách a okolo očí. Minulú jar som mu začala dávať Humac a neskutočná zmena. Žiadne zahnisané rany a žiadna vypadaná srsť."👍🐕🐾
Ďakujeme za referenciu od našej zákazníčky Ivanky zverejnenú na Instagrame. A veľmi sa tešíme, že psík je v poriadku!

1/1

Prechod na jarnú pastvu

6. apríl 2021

Pri prechode na jarnú pastvu majú mnohé zvieratá problém s hnačkami. Takéto hnačky sú veľkým rizikom hlavne u kôz, ktorých organizmus ich ťažšie znáša. Použitím HUMAC Natur AFM môžete tento problém eliminovať a zároveň podporíte imunitu a celkový zdravotný stav zvierat.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Sviatky jari

3. apríl 2021

Príroda sa prebúdza, prebuďme sa aj my do lásky a radosti. Požehnané Veľkonočné sviatky želá tím HUMAC.

1/1

Hľadáme kamenné predajne

30. marec 2021

Zaoberáte sa predajom produktov pre záhradky a zvieratá? Preferujete ekologické výrobky? Zaraďte do sortimentu aj HUMAC! Ponúkame:
1. Zaujímavé VOC
2. Rýchle doručenie
3. Propagačné materiály
4. Zverejnenie na našej web stránke a FB
5. Super klientský servis
6. Istota spokojných zákazníkov
7. Dobrý pocit, že robíte niečo pre našu planétu.
KONTAKT: Laura Lengyelová, 0940 311 603, humac.lengyelova@gmail.com, www.humac.sk

1/1

Na cestách - necestách

26. marec 2021

Takéto privítanie zažila naša veterinárka Barbora na pracovnej ceste. Pozrite si video v odkaze:

1/3

ZDRAVŠIA ÚRODA - Ako na to?

25. marec 2021

HUMAC Agro má dve vynikajúce vlastnosti v súvislosti so zdravšou zeleninou a ovocím.
🌱🥔🧅
1. Viaže ťažké kovy, PCB, dioxíny, zvyšky pesticídov a iných toxínov do komplexov nevyužiteľných pre rastliny. Takže dopestovaná úroda má v sebe menej olova, arzénu, kadmia...
🥕🍓🥦
2. Sprístupňuje živiny z pôdy, vďaka čomu majú rastliny väčšiu šancu ich využiť na maximum. Obsahujú viac horčíka, zinku, vitamínov, vlákniny...
🧄🌶🍇
Výsledky pokusov si môžete pozrieť v priložených tabuľkách.
☀️🧡🌍
HUMAC Agro – Pre prirodzene zdravú úrodu!

1/1

22. marec DEŇ VODY

22. marec 2021

Zdravá pôda je dôležitá pre hydrologický cyklus na pevnine. Pozrite si naše najnovšie video.

1/4

Soľný liz chutí aj koníkom

16. marec 2021

Chovatelia z Gemera kúpili na skúšku kocku soľného lizu HUMAC multilisal pre svoje malé stádo koní. Ich reakcia bola presne podľa očakávania veterinárky MVDr. Fabiánovej Kavkovej, ktorá tento liz odporučila. ,,Kone okamžite zamierili ku kocke, bolo vidieť presne hierarchiu koní v stáde :) Po chvíli už boli všetky kone okolo kocky a pochutnávali si, ako vidieť na priložených fotografiách aj videu. Asi po 10 minútach sa šli kone napiť vody."
HUMAC Multilisal naozaj prirodzene láka zvieratá a očividne im aj veľmi chutí, čím si chovateľ môže byť istý, že zvieratá prijímajú, čo potrebujú v dostatočnom množstve. Humínové kyseliny priaznivo pôsobia na správne trávenie zvierat a podporu ich imunity. Navyše makro a mikroprvky v HUMAC Multilisal sú v chelátovej forme, ktorá je pre organizmus najprirodzenejšia, a tieto prvky sú organizmom maximálne využiteľné.
Viac info o produkte:

1/1

Zapojte sa do súťaže na Facebooku

15. marec 2021

Označte do komentu včelára, ktorému záleží na zdraví svojich včelích rodín! Jedného z vás odmeníme 250ml fľaškou produktu HUMAC Natur AFM liquid - 100% prírodný prípravok na báze aktivovaných humínových kyselín na podporu imunity včiel!
🌼🌼🌼Výhercu zverejníme na prvý jarný deň v sobotu 20.marca 2021 o 10:00hod. Súťaž nájdete tu:

1/3

Výživa rastlín z trocha iného pohľadu.

14. marec 2021

Momentálne, keď potrebujeme plodinám, ako sú napr. oziminy, vinič, ovocné dreviny a.i., dodať dostatočné množstvo prístupných živín, by bolo možno dobré sa zamyslieť okrem celkových dávok aj nad ich reálnou využiteľnosťou. Celý článok:

1/1

Upozornenie

8. marec 2021

Milí naši zákazníci, dnes a zajtra máte poslednú možnosť kúpy produktov za aktuálne ceny s dopravou zdarma pri objednávke nad 40 eur. S platnosťou od 10.3.2021 zvyšujeme ceny našich produktov a doprava zdarma bude možná pri objednávke nad 50 Eur. Ďakujeme za pochopenie.

1/1

Starostlivosť o pôdu je základom úspešného vinohradníctva

2. marec 2021

Prečítajte si článok od prof. Ing. Pavla Pavloušeka, Ph.D., Mendelova univerzita v Brne, ktorý skúmal účinky HUMAC Agro v súvislosti s pestovaním viniča.

1/1

Sila prahmoty

18. februára 2021

Sila prahmoty je prítomná v každom jednom výrobku HUMAC® pre ozdravenie pôdy, rastlín, zvierat i životného prostredia.
⭐️Naše humínové kyseliny pochádzajú z jedného z najkvalitnejších zdrojov Leonarditu na svete.
🧡Aktivačným procesom ich „prebúdzame do života“, vďaka čomu majú vysokú biologickú účinnosť.
🌱Sú 100% prírodného pôvodu bez akejkoľvek chemickej úpravy či prídavných látok.

Mnisek modry
Mnisek modry

Mnisek modry
Mnisek modry

1/1

Preperenie u papagája

2. februára 2021

"SUPER👌Nášmu papagájovi (Mníšek modrý) veľmi pomohol pri preperovaní HUMAC organický prášok s vysokým obsahom humínových kyselín. Už sa mu to dlho ťahalo a s pridaním tohto prášku sa rýchlo vymenili posledné pierka a za krátky čas bol krásny a spokojný😊 VRELO ODPORÚČAM" Mária
Ďakujeme veľmi pekne za túto referenciu!
Ak máte aj vy skúsenosť s našimi výrobkami, podeľte sa prosím:

1/1

Nečakajte do jari! HUMAC Agro je možné aplikovať aj na sneh!

26. január 2021

Humínové kyseliny potrebujú totižto určitý čas, aby vytvorili organominerálne komplexy zabezpečujúce efektívnejšiu výživu rastlín. Doprajte vašej záhrade HUMAC Agro teraz a počas sezóny sa vám odvďačí bohatou ale hlavne zdravšou úrodou!
HUMAC Agro - prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a účinný pôdny detoxikant!

1/1

Keď skleník spí, humínové kyseliny pracujú

20. januára 2021

✅ Zvyšujú obsah humusu v pôde, čím súčasne zvyšujú aj jej úrodnosť
✅ Čistia pôdu od cudzorodých látok a toxínov ako sú napr. PCB, dioxíny, ťažké kovy, zvyšky pesticídov a iné
✅ Zlepšujú štruktúru pôdy, čím zvyšujú jej pórovitosť, vodozádržnosť
✅ Zlepšujú podmienky pre rozvoj prospešných mikroorganizmov
✅ Zabraňujú stratám živín vyplavovaním
Vyskúšajte HUMAC Agro s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín až 62%!
🌿 Má zároveň pozitívny vplyv na fotosyntézu aj pri menšej intenzite svetla (skleníky, fóliovníky a pod.)
🌿 Obsahuje všetky mikro, makro a stopové prvky (vyše 90 druhov)

1/1

Valach ROKO

18. januára 2021

"Staršie kone majú menej účinné trávenie. Náš Valach Roko má 25 rokov a každú zimu zvykol mať problém s trávením, trápili ho hlavne hnačky v období mrazov. Odkedy používame Humac Natur, problémy s trávením sú preč. Úprava režimu v kombinácii s týmto veterinárnym prípravkom nám pomohla a koník je spokojný. Tento produkt odporúčam každému majiteľovi koňa -seniora, ktorého trápia tráviace ťažkosti." Veronika. Ďakujeme!!!

1/1

Sezóna pomaly začína

15. januára 2021

Pre tých pravých záhradkárov, čo si pestujú od samého semiačka, už pomaly začne sezóna. HUMAC Agro v práškovej forme podporí rast sadeničiek, ich pevnejší a rozvinutejší koreňový systém a celkovo lepšiu odolnosť a životaschopnosť. Vyskúšajte!
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Koník Tunder

13. januára 2021

Chovateľ Marek sa s nami podelil o svoju skúsenosť s HUMAC Natur AFM, ktoré podáva svojmu 24 ročnému koníkovi menom Tunder už vyše roka. Podľa jeho slov sa koníkovi zlepšila kvalita rohoviny kopýt, zlepšila sa kvalita srsti a celkovo je vitálnejší, ako predtým. Počas tohto obdobia bol Tunder zdravý a v rámci prevencie mu bude HUMAC Natur AFM aj naďalej pravidelne podávané.

1/1

Tekutá forma prípravku HUMAC Natur AFM

7. januára 2021

Podpora zdravého metabolizmu a imunity u všetkých druhov zvierat. To je HUMAC Natur AFM s obsahom aktivovaných humínových kyselín v liquidnej forme pre rýchlejší nástup účinku.
Dávkovanie (ks/deň): Psy a mačky: 1 - 5ml / Teľatá: 10 - 50ml / Ovce: 20 - 40ml / Kone: 50ml / Odstavčatá: 10 - 20ml / Králiky: 1 - 3ml. V ponuke 30ml, 60ml, 1L a 5L balenie.

1/1

Doma nakupujem

7. januára 2021

Počas Vianoc sme sa stali súčasťou projektu "Doma nakupujem", nakoľko sme čisto slovenský výrobca i distribútor. Touto cestou všetkým, ktorí u nás nakupujú, ďakujeme za priazeň! Veľmi si to vážime.

1/1

PF 2021

31. december 2020

Ani v roku 2021 nezabúdajte na prevenciu u vašich zvieracích miláčikov, nezáleží na tom, či chováte mačičku alebo ovečky... HUMAC je tu pre všetky druhy zvieratiek.

1/1

Vianočné prianie

23. december 2020

Požehnané Vianočné sviatky a veľa nádeje a svetla na každý deň v novom roku 2021 všetkým našim obchodným partnerom, zákazníkom i priaznivcom z celého srdca želá kolektív zamestnancov HUMAC s.r.o., Košice.

1/1

Expedícia počas sviatkov

18. decembra 2020

Milí zákazníci, vaše objednávky expedujeme až 7. januára 2021. Ak potrebujete poradiť, alebo niečo prekonzultovať, počas pracovných dní medzi sviatkami sme vám stále k dispozícii na 0910 749 403 alebo humac@humac.sk. Ďakujeme za pochopenie.

1/1

NOVINKA pre vtáky!!!

17. december 2020

Papagáje, kanáriky, andulky, sovy, dravce, holuby - naša novinka HUMAC Natur AFM VTÁKY s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín je určené pre všetky druhy vtákov či vtáčikov.
🐦🦅🦉🦜🕊
✅Náhrada prírodného íloviska pre vtáky ako zdroj minerálnych látok a stopových prvkov
✅Detoxikácia exogénnych a endogénnych jedov, ťažkých kovov a toxínov prijatých krmivom
✅Stabilizácia črevnej mikroflóry, predchádzanie poruchám trávenia, aktivácia metabolizmu
✅Podpora imunitného systému, vplýva na kondíciu, vzhľad, operenie a stres vtákov
✅Doplňuje správnu výživu o minerálne látky a stopové prvky v chelátových väzbách
✅100% prírodného pôvodu bez akejkoľvek chemickej úpravy
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.
Nájdete na našom e-shope:

1/1

⭐️Malá pozornosť pod stromček s veľkým účinkom⭐️!

15. december 2020

Pre domácich miláčikov🐩🐕🐈🐇🐁🐾
100% prírodného pôvodu s vysokým obsahom humínových kyselín
✅Podpora imunity zvierat
✅Detoxikácia organizmu
✅Dodanie všetkých mikro, makro a stopových prvkov (vyše 90 druhov)
Objednajte do piatku 8:00hod a garantujeme doručenie do Vianoc.
Cena od 6,60 eur, doprava od 1,95!!!

Turkov Vrch
Turkov Vrch

Turkov Vrch
Turkov Vrch

Turkov Vrch
Turkov Vrch

Turkov Vrch
Turkov Vrch

1/13

"Na konci sveta"

1. december 2020

„Na konci sveta“ za dedinkou Hrochoť na Turkovom vrchu s nadmorskou výškou 710 m sa nachádza Farma Turkov Vrch. Sympatická majiteľka Ivetka sa už 7 rokov venuje chovu ohrozeného druhu hnedej kozy krátkosrstej, najnovšie už šľachtiteľskému. Stará sa aj o kamerunské ovečky, sliepky, prepeličky, kačky, húsky, králiky, psíkov, mačičky, ktoré si tu svorne spolunažívajú.
Na začiatku gazdovania dostala veľmi dobrú školu od starého chovateľa v dedine, ktorý ju naučil pôvodným zásadám starostlivosti o zvieratá. Veterinár k nim chodí málokedy, pretože pre Ivetku je na prvom mieste imunita zvierat. A imunita sídli v črevách, takže napríklad pri prechode na jarnú stravu – mladú trávičku s vyšším obsahom cukru - automaticky podáva zvýšenú dávku HUMACu, aby zabránila hnačkám. Rovnako sa snaží, pokiaľ je to možné, vyvarovať rôznym antibiotikám, ktoré zabíjajú prirodzenú imunitu zvierat. Radšej volí prírodnú cestu posilnenia organizmu probiotikami a humínovými kyselinami. „Dakedy sa zvieratá prirodzene pásli a vyhľadávali si potravu s vysokým obsahom minerálov. My sme ich v pohybe obmedzili, nehovoriac o potrave, ktorá nie je dostatočná na obsah živín a minerálov, aj samotná pasienka už nie je taká kvalitná.“ Preto je nevyhnutné ich organizmus týmito minerálmi dopĺňať, aj to sa jej darí aplikáciou HUMACu do krmiva zvierat.
Ďakujeme za veľmi srdečné sprevádzanie počas našej návštevy. Bola to radosť vidieť toto živé spoločenstvo pod vedením láskyplnej chovateľky Ivetky.
Ak vás farma Turkov Vrch zaujala, viac sa o nej dozviete na https://farma-turkovvrch.webnode.sk/ alebo na https://www.facebook.com/farmaturkovvrch

Dunajský Klatov
Dunajský Klatov

Dunajský Klatov
Dunajský Klatov

Dunajský Klatov
Dunajský Klatov

Dunajský Klatov
Dunajský Klatov

1/15

Na návšteve - Farma Dunajský Klatov

24. november 2020

Na farme v Dunajskom Klatove spolunažívajú kravy, býky, teliatka, hydina, ovce, ošípané, dokonca aj pštrosy, psíky. Na návšteve nás sprevádzala veľmi príjemná mladá dievčina Ivetka, na svoj vek nesmierne šikovná. HUMAC Natur AFM v liquidnej forme dávajú prevažne teliatkam. Okrem toho, že im krásne zaberá na hnačky, kvalita mäsa je neporovnateľne vyššia. Žiaden žltý povlak, či otlaky, pečienka krásna, mäso nezapácha a je čistejšie.
Dlho sme sa rozprávali o tom, že HUMAC je prospešný aj pre ostatné zvieratká, množstvo nových informácií mladú farmárku nesmierne potešilo. Pre nás je to vždy obojstranné, aj my sa od vás veľa učíme ❤️ !!! Teší nás spokojnosť farmárov, teší nás, keď vidia v používaní HUMACu zmysel. A tentokrát to nebolo len o imunite zvierat, ale aj o kvalite živočíšnych produktov, ktoré smerujú na náš stôl 🍴.

1/1

Navštívime Vás!

23. november 2020

Ak máte záujem o viac informácií o HUMACu, radi Vás navštívime aj osobne, len nám dajte o sebe vedieť! Záhradkári, farmári, chovatelia, obchodíky s potrebami pre zvieratá, alebo záhradu, správcovia mestskej zelene, lesov a podobne... Zavolajte 0910 749 403. Tešíme sa na Vás 🙂

1/1

Vynikajúci krém pre zvieratá - osvedčená kvalita!

20. november 2020

HUMAC Help regeneračný krém pre zvieratá s humínovými kyselinami a levanduľou.
🐾Výborný na ošetrenie labiek v zimnom období
❤️Účinný na zle sa hojace rany a regeneráciu jaziev
☀️Zasuší mokvavé ložiská pri ekzémoch
🐕Pomôže boľavým otlakom
🌸Ošetrí iritovanú kožu, poranenia, poštípania
🔥Zmierni alergické reakcie na koži
Jemný ako príroda sama. Do každej psej lekárničky! K zakúpeniu na našom e-shope 👉

1/1

Fotosúťaž JESEŇ V LESE na Facebooku!

5. november 2020

Výrobky HUMAC v hodnote 30 Eur podľa vlastného výberu! Stačí jedna foto z jesennej prechádzky v prírode! 🍂🍁🍄Nahrajte ju do komentu a fotka, ktorá bude mať najviac 👍❤️🙂 VYHRÁVA! Fotosúťaž vyhodnotíme v pondelok 16. novembra. Vonku je nádherne, poďme sa načerpať prírodnej energie a zharmonizovať telo i dušu. Prospeje to každému. Váš HUMAC.

1/7

Soľné lizy v akcii

3. november 2020

Možno chodíte v tejto dobe viac do prírody ako inokedy. A možno aj tak nejak cítite, že by ste radi zvieratkám v lese pomohli prežiť zimu. HUMAC soľný liz je pre lesnú zver veľká pochúťka - podporuje liečivé procesy, zvyšuje imunitu, zlepšuje metabolizmus, detoxikuje organizmus. Jedna kocka poteší až 10 ks lesnej zveri počas zimnej sezóny. Ak objednáte dve, my vám dáme tretiu zadarmo. Stačí ich položiť do krmelca alebo na miesto, kam zver rada chodí. A potom už len pri ďalších prechádzkach sledovať, ako z nich pekne ubúda. Určite to bude dobrý pocit 🧡

HUMAC Natur pre kone
HUMAC Natur pre kone

HUMAC Natur pre kone
HUMAC Natur pre kone

1/1

Predstavujeme vám našu novú lásku

30. október 2020

HUMAC®Natur pre kone a žriebätká s vysokým obsahom dvojnásobne aktivovaných humínových kyselín. Exkluzívna rada výrobkov pre tieto ušľachtilé zvieratá na podporu ich imunity a zdravia vo všetkých oblastiach. Pozrite si naše nové video:

1/3

Jesenné presádzanie izbových rastlín s HUMACom

27. október 2020

Trošku psychohygieny v tomto neľahkom období nezaškodí. Ruku na ❤️, kedy ste naposledy presádzali izbové rastliny? Možno sa budete čudovať, z čoho vlastne žijú... Mnohé majú veľký koreňový systém natlačený v malom kvetináči a takmer žiadnu zeminu, budete prekvapení. Tiež sú to živé stvorenia, nezabúdajme na ne. Ako presádzame my? Jednoznačne s HUMACom. Pretože, kto raz HUMAC vyskúša, tak ho už používa všade, kde sa dá. A dajte šancu aj takým, čo sú už „na odpis“, možno ešte ožijú.
1. K substrátu alebo zemine zo záhradky prisypeme HUMAC Agro a dobre premiešame. Koľko HUMACu, to záleží, akú máte zeminu. Na jednu takú stredne veľkú rastlinku stačí jedna – dve polievkové lyžice, ale pokojne sa nechajte viesť intuíciou. Rastlinky nemôžete predávkovať.
2. Potom vyberiete o niečo väčší kvetináč, ako je ten pôvodný. Rastlinku čiastočne zbavíte starej zeminy, na spodok kvetináča dáte cca 2-3 cm novej zmesi (koľko kvetináč dovolí) a zasadíte. Aj po obvode treba rastlinke doplniť novú zem, jemne pozatláčať a trošku potriasť, aby sa dostala ku korienkom.
3. A primerane poliať samozrejme.
V rámci tejto jesennej kúry jej môžete dopriať aj ľahkú sprchu, aby ste listy zbavili prachu. Hotovo. To najdôležitejšie majú, ešte im môžete nájsť vhodnejšie miesto, ak sa im doteraz veľmi nedarilo, pravidelne polievať a ľúbiť ich, oni to cítia.
Dnes HUMAC Agro objednáte, zajtra ho máte doma a cez víkend môžete presádzať. Krásny domov plný lásky v spoločenstve spokojných izbových rastliniek želá HUMAC!

1/4

Darujte stromom do vienka HUMAC

20. október 2020

DEŇ STROMOV nám pripomína, aké sú dôležité, nádherné a nedocenené. Venujme im dnes trošku pozornosti. Prejdime sa po parku, alebo lesíku a ďakujme. Máme za čo. 🌳🌲🌳 A ak sa chystáte nejaký stromček aj zasadiť, darujte mu do vienka HUMAC. On vám tú štipku starostlivosti mnohonásobne vráti! 🧡

1/4

HUMAC má neskutočnú silu!

18. október 2020

Možno sme "malá firma", ale produkty značky HUMAC môžu zachrániť život na tejto planéte 🌍🌎🌏. Prečítajte si reportáž z Nižnej Slanej, kde sa nám s HUMACom podaril zázrak. Čítajte a odporučte nás všade tam, kde treba!💚 Ďakujeme 💚

1/28

Hospodárstvo plné zdravého života

15. október 2020

Toto hospodárstvo v Tornali je plné zdravého života, harmónie, radosti a vďaky. O zvieratká je nadštandartne starané, majú voľný výbeh, kvalitnú stravu a láskyplných gazdov. Sami si pripravujú kŕmne zmesi, pričom nezabúdajú pridať HUMAC či už v práškovej alebo liquidnej forme. Ale aj HUMAC Welfare na podstielku. Odmenou sú kvalitné biopotraviny - vajíčka i mäsové výrobky a určite aj dobrý pocit. Kiežby bolo takých na Slovensku viac, tak ako to bolo voľakedy!

1/9

HUMAC Welfare sa postará o príjemné domáce prostredie zvierat chovaných na podstielke.

13. október 2020

Zadržuje a viaže do svojej štruktúry emisné plyny (amoniak, metán, sírovodík, CO2, CO, N2O, NO...), pozostatky toxických látok, mikrobiálne jedy, plesňové toxíny, PCB, dioxíny, ťažké toxické kovy a iné zdraviu škodlivé látky, čím účinne chráni zvieratá pred chorobami. Produkciu maštaľných plynov znižuje o 40-60%! Zároveň vzniká veľmi kvalitný maštaľný hnoj pre rastlinnú výrobu. Tých pozitív je oveľa viac, nahliadnite na našu stránku 👉 https://www.humac.sk/humac-welfare
Určené pre kone, hovädzí dobytok, ošípané, hydinu, ovce, kozy, oslíky, králiky, exotické vtáctvo, drobné zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila...). Aplikuje sa jednoducho posypom na podstielku.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

2. časť reportáže s p. Ing. Jakubekom - o viniči, jahodách i včelách

12. október 2020

Pokračovanie reportáže s pánom Ing. Jakubekom v krásnom prostredí praktickej školy záhradkárov v Prešove - Solivare. Tentokrát sme sa zamerali na pestovanie viniča a jahôd, atmosféru dotvorili poetické včielky, ale zazneli aj vážne dôvody, prečo je používanie organických hnojív a zapracovanie organickej hmoty do pôdy nevyhnutné. Upútavka: https://www.youtube.com/watch?v=5GOIGlIn8Bc

1/1

KISS THE GROUND

9. október 2020

Otvorí oči - vysvetlí - inšpiruje. Tento film sa oplatí vidieť a jeho odkaz šíriť ďalej. Tak pozerajte a zdieľajte! Je čas zamilovať sa do našej ZEME! ❤️🌍
www.kisstheground.com

1/1

Už teraz myslite na budúcu úrodu jahôd!

5. október 2020

Pri jesennom presádzaní jahôd nezabudnite pridať do pôdy HUMAC Agro. Budúci rok môžete mať až o polovicu väčšiu úrodu, ale hlavne jahôdky budú zdravšie! (Testy preukázali zníženie obsahu olova v jahodách až o 57%, arzénu a kadmia o cca 25%, ortuti o 8%) - pravidelným používaním tohto detoxikantu pôdy môžu byť tieto výsledky ešte lepšie! Dávkovanie: 3,5 - 5kg na 10m2 (v závislosti od bonity pôdy). Cena 9,60 za 5 kg vedierko, 18,60 za 10 kg a 30 eur za 25kg vrece. Doprava od 40 Eur zdarma. Na inšpiráciu si pozrite rozhovor s pánom Vagaským - dlhoročným pestovateľom jahôd spod hradu Čičva:

1/1

HUMAC Agro 25kg + darček pre zvieratká zdarma

30. september 2020

Ak si teraz zakúpite HUMAC Agro 25kg, dostanete zdarma 100g HUMAC Natur AFM pre zvieratká, aby ste popri jesenných prácach nezabúdali na podporu imunity svojich miláčikov🐾. Akcia je limitovaná! HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Žiadna organická hmota nedokáže s pôdou to, čo HUMAC Agro

29. september 2020

Je možné, že toto video ani nedopozeráte do konca, toľko pozitívnych účinkov na pôdu má naše HUMAC Agro. Rozhodne to nie je obyčajné hnojivo, vlastne to ani nie je hnojivo, je to niečo GENIÁLNE! 100% organického pôvodu bez chemickej úpravy a prídavných látok.
https://www.humac.sk/poda-a-rastliny-shop

1/1

Sadenie stromčekov s Ing. Jakubekom

25. september 2020

Strávili sme jeden krásny deň v čarovnom prostredí praktickej školy záhradkárov v Prešove na pozvanie pána Ing. Eduarda Jakubeka. Výsledkom je niekoľko častí praktických ukážok práce s HUMAC Agro, ale aj mnoho užitočných rád ako sadiť stromčeky, prihnojovať trávnik, niečo o štruktúre pôdy, koreňovej sústave, zásobnom hnojení, mulčovaní i ekologickom hospodárstve. Bolo nám cťou!
https://www.youtube.com/watch?v=EeEUm7xmndM&t=10s

1/42

Čarovné hospodárstvo v Tornali

18. september 2020

Boli sme na návšteve jedného obdivuhodného hospodárstva rodiny v Tornali! Sami si pestujú mnohé plodiny už od semiačok a ako vidíte vo fotogalérii, o pôdu, sadeničky, kríky, stromčeky, ovocie, zeleninu i kvety je príkladne a s láskou starané už od skorej jari. Nádherná, pestrá záhrada sa odvďačila bohatou úrodou. A čo je podstatné aj zdravou, nakoľko pri pestovaní bol uplatňovaný ekologický prístup a naše HUMAC Agro. Je to radosť pozerať. Foto ich zvieracieho osadenstva uverejníme neskôr, máte sa na čo tešiť! Ďakujeme za poskytnuté materiály, veľmi si to vážime!

1/1

Nielen brať, ale aj dávať

4. september 2020

Nádherné obdobie plné vďaky za úrodu je tu. Možno oveľa viac ako inokedy predtým si vážime produkty vlastnej záhradky. Uvedomujeme si, že je to veľkým požehnaním mať kus úrodnej pôdy, ktorá od skorej jari do neskorej jesene tvorí malé zázraky v podobe reďkoviek, paradajok, cibuľky, hrozna, jabĺk, hrušiek... Zázraky v priamom prenose, aké dokáže len príroda sama. S vďakou plody prijímame, varíme džemy, zavárame ovocie, zeleninu, sušíme bylinky, vykopávame zemiaky, zberáme hrozno z vinohradov. Ale nezabudnime len brať, skúsme niečo aj dať. A to najlepšie, čo našej Zemi môžeme poskytnúť na regeneráciu a nabranie nových síl, je HUMAC Agro s vysokým obsahom humínových kyselín. Kto ho už vyskúšal, vie o čom hovoríme 🙂.

1/5

Význam humínových kyselín v chove oviec a kôz

1. september 2020

Prečítajte si inšpiratívny článok z dielne veterinára MVDr. Juraja Šimunka o vplyve humínových kyselín na život a zdravie oviec a kôz.

1/3

Pripravujeme niečo nové

25. august 2020

Dnes sme strávili nádherný deň v magickom prostredí a srdečnej spoločnosti dobrých ľudí. Na čom sme pracovali, sa dozviete čoskoro :) Veríme, že ak niečo robíte s láskou, výsledok musí stáť zato. 🧡☀️🌿

1/1

Dozrievame postupne

20. august 2020

Tak ako zeleninka dozrieva postupne, tak je to aj s nami. Stále viac nám záleží na tom, čo jeme, v akých podmienkach boli plodiny dopestované a čo v skutočnosti obsahujú.
HUMAC Agro je bezkonkurenčný detoxikant pôdy 100% prírodného pôvodu. Dokáže znížiť v plodoch obsah olova až o 57%, kadmia o 24%, arzénu o 25% tak, ako dokáže eliminovať množstvo iných škodlivín v rastlinách. Dozrievame v presvedčení, že zdravie máme v našich rukách! Pestujte s 🧡 a HUMACom 🌿.

1/3

To najlepšie z prírody pre Vaše zvieratá

11. august 2020

Ak vás zaujíma čisto prírodná alternatíva na zlepšenie imunity vašich zvieratiek a detoxikáciu ich organizmu, tak ste na tej správnej strane! Zavolajte 0910 749 403, alebo nás kontaktujte na humac@humac.sk 🌿.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/2

Pestované s láskou

7. august 2020

Zelenina z vlastnej záhradky je úplne iná ako z obchodu. Rastlinky nám vracajú naspäť energiu a lásku, s akou sme sa o ne starali. Vidieť to nevidíme, ale zato cítiť sa to dá. To sú tie magické momenty... 🧡
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/4

7 dôvodov prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek

5. august 2020

Rastlinky nadobudnú vnútornú silu, ktorú bude vidno aj navonok 🌿! Tu je 7 dôvodov, prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek ☘️:
1. Lepšia klíčivosť a životaschopnosť rastlín
2. Väčší a rozvinutejší koreňový systém
3. Rastliny / plody čistejšie a liečivejšie
4. Lepšie využitie živín
5. Zelenšie listy - intenzívnejšia fotosyntéza
6. Zvýšenie odolnosti voči chorobám rastlín
7. Lákadlo pre včielky - lepšie opelenie
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Kvalitná podstielka, zdravé zvieratá

3. august 2020

HUMAC Welfare sa postará o príjemné domáce prostredie zvierat chovaných na podstielke. Zadržuje a viaže do svojej štruktúry emisné plyny (amoniak, metán, sírovodík, CO2, CO, N2O, NO...), pozostatky toxických látok, mikrobiálne jedy, plesňové toxíny, PCB, dioxíny, ťažké toxické kovy, pozostatky pesticídov, herbicídov a iné zdraviu škodlivé látky, čím účinne chráni zvieratá pred chorobami. Produkciu maštaľných plynov znižuje o 40-60%! Zároveň vzniká veľmi kvalitný maštaľný hnoj pre rastlinnú výrobu. Tých pozitív je oveľa viac, nahliadnite na našu stránku: https://www.humac.sk/product-page/humac-welfare-25kg
Určené pre kone, hovädzí dobytok, ošípané, hydinu, ovce, kozy, oslíky, králiky, exotické vtáctvo, drobné zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila...). Aplikuje sa jednoducho posypom na podstielku.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/3

Kožné problémy u zvieracích miláčikov

28. júl 2020

Alergie, ekzémy, vyrážky, fľaky bez srsti, podráždenie, škrabanie, otlaky, zle sa hojace rany, jednoducho rôzne kožné problémy, ktoré znepríjemňujú život vašim zvieracím miláčikom... Skúste ich eliminovať použitím výrobkov HUMAC Natur AFM (prášok, liquid alebo krém).
My veríme, že HUMAC pomôže, tak ako už pomohol mnohým zvieratkám.

1/3

HUMAC v chove hydiny

27. júl 2020

Prečo používať HUMAC v chove hydiny?
Tlmí vznik zápalov, detoxikuje organizmus a podporuje imunitu. Výsledkom je zrýchlený rast, vyššia produkcia, lepšia odolnosť voči chorobám, kvalitnejšie a zdravšie produkty živočíšnej výroby🐣🐓🦃🦆
✅Zníženie spotreby antibiotík a iných liečiv
✅Zníženie úhynov (o 40-50%)
✅Zníženie spotreby krmiva / Lepšia konverzia krmiva
✅Predĺženie znášky nosníc / Pevnejšia škrupina vajec
✅Vyšší podiel prsnej a stehennej svaloviny
✅Lepšie senzorické vlastnosti mäsa
✅Menej kanibalizmu, lepšia vyrovnanosť kŕdľa
✅Výrazné zníženie zápachu v hale
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Sme Kosher

23. júl 2020

Čerstvou novinkou je u nás Kosher certifikát, ktorý deklaruje používanie 100% prírodných materiálov v súlade s extrémnymi požiadavkami na kvalitu a čistotu výrobného procesu.

1/2

Extra dávka starostlivosti

10. júla 2020

🆕Inovovaná receptúra 🆙vyššia biologická účinnosť ➡️aktívnejšia humínová látka ✅super cena 💯% organického pôvodu! To je naše nové 💙 HUMAC Natur AFM 💙 pre všetky zvieratká, aby im bolo lepšie :)