Aktuálne zo sveta HUMAC    

"Na konci sveta"

1. december 2020

„Na konci sveta“ za dedinkou Hrochoť na Turkovom vrchu s nadmorskou výškou 710 m sa nachádza Farma Turkov Vrch. Sympatická majiteľka Ivetka sa už 7 rokov venuje chovu ohrozeného druhu hnedej kozy krátkosrstej, najnovšie už šľachtiteľskému. Stará sa aj o kamerunské ovečky, sliepky, prepeličky, kačky, húsky, králiky, psíkov, mačičky, ktoré si tu svorne spolunažívajú.
Na začiatku gazdovania dostala veľmi dobrú školu od starého chovateľa v dedine, ktorý ju naučil pôvodným zásadám starostlivosti o zvieratá. Veterinár k nim chodí málokedy, pretože pre Ivetku je na prvom mieste imunita zvierat. A imunita sídli v črevách, takže napríklad pri prechode na jarnú stravu – mladú trávičku s vyšším obsahom cukru - automaticky podáva zvýšenú dávku HUMACu, aby zabránila hnačkám. Rovnako sa snaží, pokiaľ je to možné, vyvarovať rôznym antibiotikám, ktoré zabíjajú prirodzenú imunitu zvierat. Radšej volí prírodnú cestu posilnenia organizmu probiotikami a humínovými kyselinami. „Dakedy sa zvieratá prirodzene pásli a vyhľadávali si potravu s vysokým obsahom minerálov. My sme ich v pohybe obmedzili, nehovoriac o potrave, ktorá nie je dostatočná na obsah živín a minerálov, aj samotná pasienka už nie je taká kvalitná.“ Preto je nevyhnutné ich organizmus týmito minerálmi dopĺňať, aj to sa jej darí aplikáciou HUMACu do krmiva zvierat.
Ďakujeme za veľmi srdečné sprevádzanie počas našej návštevy. Bola to radosť vidieť toto živé spoločenstvo pod vedením láskyplnej chovateľky Ivetky.
Ak vás farma Turkov Vrch zaujala, viac sa o nej dozviete na https://farma-turkovvrch.webnode.sk/ alebo na https://www.facebook.com/farmaturkovvrch

1/1

Výhodné balíčky pod stromček

30. november 2020

Čivavka, retriever, kokeršpaniel, buldoček, borderka... malý drobec, či veľký hafan, každý sa poteší darčeku pod stromčekom. Využite našu ponuku výhodných balíčkov so žuvacou kosťou🦴!
Poštovné už od 1,95 Eur. Toto sa vážne oplatí.

Na návšteve - Farma Dunajský Klatov

24. november 2020

Na farme v Dunajskom Klatove spolunažívajú kravy, býky, teliatka, hydina, ovce, ošípané, dokonca aj pštrosy, psíky. Na návšteve nás sprevádzala veľmi príjemná mladá dievčina Ivetka, na svoj vek nesmierne šikovná. HUMAC Natur AFM v liquidnej forme dávajú prevažne teliatkam. Okrem toho, že im krásne zaberá na hnačky, kvalita mäsa je neporovnateľne vyššia. Žiaden žltý povlak, či otlaky, pečienka krásna, mäso nezapácha a je čistejšie.
Dlho sme sa rozprávali o tom, že HUMAC je prospešný aj pre ostatné zvieratká, množstvo nových informácií mladú farmárku nesmierne potešilo. Pre nás je to vždy obojstranné, aj my sa od vás veľa učíme ❤️ !!! Teší nás spokojnosť farmárov, teší nás, keď vidia v používaní HUMACu zmysel. A tentokrát to nebolo len o imunite zvierat, ale aj o kvalite živočíšnych produktov, ktoré smerujú na náš stôl 🍴.

1/1

Navštívime Vás!

23. november 2020

Ak máte záujem o viac informácií o HUMACu, radi Vás navštívime aj osobne, len nám dajte o sebe vedieť! Záhradkári, farmári, chovatelia, obchodíky s potrebami pre zvieratá, alebo záhradu, správcovia mestskej zelene, lesov a podobne... Zavolajte 0910 749 403. Tešíme sa na Vás 🙂

1/1

Vynikajúci krém pre zvieratá - osvedčená kvalita!

20. november 2020

HUMAC Help regeneračný krém pre zvieratá s humínovými kyselinami a levanduľou.
🐾Výborný na ošetrenie labiek v zimnom období
❤️Účinný na zle sa hojace rany a regeneráciu jaziev
☀️Zasuší mokvavé ložiská pri ekzémoch
🐕Pomôže boľavým otlakom
🌸Ošetrí iritovanú kožu, poranenia, poštípania
🔥Zmierni alergické reakcie na koži
Jemný ako príroda sama. Do každej psej lekárničky! K zakúpeniu na našom e-shope 👉

1/1

Fotosúťaž JESEŇ V LESE na Facebooku!

5. november 2020

Výrobky HUMAC v hodnote 30 Eur podľa vlastného výberu! Stačí jedna foto z jesennej prechádzky v prírode! 🍂🍁🍄Nahrajte ju do komentu a fotka, ktorá bude mať najviac 👍❤️🙂 VYHRÁVA! Fotosúťaž vyhodnotíme v pondelok 16. novembra. Vonku je nádherne, poďme sa načerpať prírodnej energie a zharmonizovať telo i dušu. Prospeje to každému. Váš HUMAC.

1/7

Soľné lizy v akcii

3. november 2020

Možno chodíte v tejto dobe viac do prírody ako inokedy. A možno aj tak nejak cítite, že by ste radi zvieratkám v lese pomohli prežiť zimu. HUMAC soľný liz je pre lesnú zver veľká pochúťka - podporuje liečivé procesy, zvyšuje imunitu, zlepšuje metabolizmus, detoxikuje organizmus. Jedna kocka poteší až 10 ks lesnej zveri počas zimnej sezóny. Ak objednáte dve, my vám dáme tretiu zadarmo. Stačí ich položiť do krmelca alebo na miesto, kam zver rada chodí. A potom už len pri ďalších prechádzkach sledovať, ako z nich pekne ubúda. Určite to bude dobrý pocit 🧡

Predstavujeme vám našu novú lásku

30. október 2020

HUMAC®Natur pre kone a žriebätká s vysokým obsahom dvojnásobne aktivovaných humínových kyselín. Exkluzívna rada výrobkov pre tieto ušľachtilé zvieratá na podporu ich imunity a zdravia vo všetkých oblastiach. Pozrite si naše nové video:

1/3

Jesenné presádzanie izbových rastlín s HUMACom

27. október 2020

Trošku psychohygieny v tomto neľahkom období nezaškodí. Ruku na ❤️, kedy ste naposledy presádzali izbové rastliny? Možno sa budete čudovať, z čoho vlastne žijú... Mnohé majú veľký koreňový systém natlačený v malom kvetináči a takmer žiadnu zeminu, budete prekvapení. Tiež sú to živé stvorenia, nezabúdajme na ne. Ako presádzame my? Jednoznačne s HUMACom. Pretože, kto raz HUMAC vyskúša, tak ho už používa všade, kde sa dá. A dajte šancu aj takým, čo sú už „na odpis“, možno ešte ožijú.
1. K substrátu alebo zemine zo záhradky prisypeme HUMAC Agro a dobre premiešame. Koľko HUMACu, to záleží, akú máte zeminu. Na jednu takú stredne veľkú rastlinku stačí jedna – dve polievkové lyžice, ale pokojne sa nechajte viesť intuíciou. Rastlinky nemôžete predávkovať.
2. Potom vyberiete o niečo väčší kvetináč, ako je ten pôvodný. Rastlinku čiastočne zbavíte starej zeminy, na spodok kvetináča dáte cca 2-3 cm novej zmesi (koľko kvetináč dovolí) a zasadíte. Aj po obvode treba rastlinke doplniť novú zem, jemne pozatláčať a trošku potriasť, aby sa dostala ku korienkom.
3. A primerane poliať samozrejme.
V rámci tejto jesennej kúry jej môžete dopriať aj ľahkú sprchu, aby ste listy zbavili prachu. Hotovo. To najdôležitejšie majú, ešte im môžete nájsť vhodnejšie miesto, ak sa im doteraz veľmi nedarilo, pravidelne polievať a ľúbiť ich, oni to cítia.
Dnes HUMAC Agro objednáte, zajtra ho máte doma a cez víkend môžete presádzať. Krásny domov plný lásky v spoločenstve spokojných izbových rastliniek želá HUMAC!

1/4

Darujte stromom do vienka HUMAC

20. október 2020

DEŇ STROMOV nám pripomína, aké sú dôležité, nádherné a nedocenené. Venujme im dnes trošku pozornosti. Prejdime sa po parku, alebo lesíku a ďakujme. Máme za čo. 🌳🌲🌳 A ak sa chystáte nejaký stromček aj zasadiť, darujte mu do vienka HUMAC. On vám tú štipku starostlivosti mnohonásobne vráti! 🧡

1/4

HUMAC má neskutočnú silu!

18. október 2020

Možno sme "malá firma", ale produkty značky HUMAC môžu zachrániť život na tejto planéte 🌍🌎🌏. Prečítajte si reportáž z Nižnej Slanej, kde sa nám s HUMACom podaril zázrak. Čítajte a odporučte nás všade tam, kde treba!💚 Ďakujeme 💚

1/28

Hospodárstvo plné zdravého života

15. október 2020

Toto hospodárstvo v Tornali je plné zdravého života, harmónie, radosti a vďaky. O zvieratká je nadštandartne starané, majú voľný výbeh, kvalitnú stravu a láskyplných gazdov. Sami si pripravujú kŕmne zmesi, pričom nezabúdajú pridať HUMAC či už v práškovej alebo liquidnej forme. Ale aj HUMAC Welfare na podstielku. Odmenou sú kvalitné biopotraviny - vajíčka i mäsové výrobky a určite aj dobrý pocit. Kiežby bolo takých na Slovensku viac, tak ako to bolo voľakedy!

1/9

HUMAC Welfare sa postará o príjemné domáce prostredie zvierat chovaných na podstielke.

13. október 2020

Zadržuje a viaže do svojej štruktúry emisné plyny (amoniak, metán, sírovodík, CO2, CO, N2O, NO...), pozostatky toxických látok, mikrobiálne jedy, plesňové toxíny, PCB, dioxíny, ťažké toxické kovy a iné zdraviu škodlivé látky, čím účinne chráni zvieratá pred chorobami. Produkciu maštaľných plynov znižuje o 40-60%! Zároveň vzniká veľmi kvalitný maštaľný hnoj pre rastlinnú výrobu. Tých pozitív je oveľa viac, nahliadnite na našu stránku 👉 https://www.humac.sk/humac-welfare
Určené pre kone, hovädzí dobytok, ošípané, hydinu, ovce, kozy, oslíky, králiky, exotické vtáctvo, drobné zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila...). Aplikuje sa jednoducho posypom na podstielku.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

2. časť reportáže s p. Ing. Jakubekom - o viniči, jahodách i včelách

12. október 2020

Pokračovanie reportáže s pánom Ing. Jakubekom v krásnom prostredí praktickej školy záhradkárov v Prešove - Solivare. Tentokrát sme sa zamerali na pestovanie viniča a jahôd, atmosféru dotvorili poetické včielky, ale zazneli aj vážne dôvody, prečo je používanie organických hnojív a zapracovanie organickej hmoty do pôdy nevyhnutné. Upútavka: https://www.youtube.com/watch?v=5GOIGlIn8Bc

1/1

KISS THE GROUND

9. október 2020

Otvorí oči - vysvetlí - inšpiruje. Tento film sa oplatí vidieť a jeho odkaz šíriť ďalej. Tak pozerajte a zdieľajte! Je čas zamilovať sa do našej ZEME! ❤️🌍
www.kisstheground.com

1/1

Už teraz myslite na budúcu úrodu jahôd!

5. október 2020

Pri jesennom presádzaní jahôd nezabudnite pridať do pôdy HUMAC Agro. Budúci rok môžete mať až o polovicu väčšiu úrodu, ale hlavne jahôdky budú zdravšie! (Testy preukázali zníženie obsahu olova v jahodách až o 57%, arzénu a kadmia o cca 25%, ortuti o 8%) - pravidelným používaním tohto detoxikantu pôdy môžu byť tieto výsledky ešte lepšie! Dávkovanie: 3,5 - 5kg na 10m2 (v závislosti od bonity pôdy). Cena 9,60 za 5 kg vedierko, 18,60 za 10 kg a 30 eur za 25kg vrece. Doprava od 40 Eur zdarma. Na inšpiráciu si pozrite rozhovor s pánom Vagaským - dlhoročným pestovateľom jahôd spod hradu Čičva:

1/1

HUMAC Agro 25kg + darček pre zvieratká zdarma

30. september 2020

Ak si teraz zakúpite HUMAC Agro 25kg, dostanete zdarma 100g HUMAC Natur AFM pre zvieratká, aby ste popri jesenných prácach nezabúdali na podporu imunity svojich miláčikov🐾. Akcia je limitovaná! HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Žiadna organická hmota nedokáže s pôdou to, čo HUMAC Agro

29. september 2020

Je možné, že toto video ani nedopozeráte do konca, toľko pozitívnych účinkov na pôdu má naše HUMAC Agro. Rozhodne to nie je obyčajné hnojivo, vlastne to ani nie je hnojivo, je to niečo GENIÁLNE! 100% organického pôvodu bez chemickej úpravy a prídavných látok.
https://www.humac.sk/poda-a-rastliny-shop

1/1

Sadenie stromčekov s Ing. Jakubekom

25. september 2020

Strávili sme jeden krásny deň v čarovnom prostredí praktickej školy záhradkárov v Prešove na pozvanie pána Ing. Eduarda Jakubeka. Výsledkom je niekoľko častí praktických ukážok práce s HUMAC Agro, ale aj mnoho užitočných rád ako sadiť stromčeky, prihnojovať trávnik, niečo o štruktúre pôdy, koreňovej sústave, zásobnom hnojení, mulčovaní i ekologickom hospodárstve. Bolo nám cťou!
https://www.youtube.com/watch?v=EeEUm7xmndM&t=10s

1/42

Čarovné hospodárstvo v Tornali

18. september 2020

Boli sme na návšteve jedného obdivuhodného hospodárstva rodiny v Tornali! Sami si pestujú mnohé plodiny už od semiačok a ako vidíte vo fotogalérii, o pôdu, sadeničky, kríky, stromčeky, ovocie, zeleninu i kvety je príkladne a s láskou starané už od skorej jari. Nádherná, pestrá záhrada sa odvďačila bohatou úrodou. A čo je podstatné aj zdravou, nakoľko pri pestovaní bol uplatňovaný ekologický prístup a naše HUMAC Agro. Je to radosť pozerať. Foto ich zvieracieho osadenstva uverejníme neskôr, máte sa na čo tešiť! Ďakujeme za poskytnuté materiály, veľmi si to vážime!

1/1

Nielen brať, ale aj dávať

4. september 2020

Nádherné obdobie plné vďaky za úrodu je tu. Možno oveľa viac ako inokedy predtým si vážime produkty vlastnej záhradky. Uvedomujeme si, že je to veľkým požehnaním mať kus úrodnej pôdy, ktorá od skorej jari do neskorej jesene tvorí malé zázraky v podobe reďkoviek, paradajok, cibuľky, hrozna, jabĺk, hrušiek... Zázraky v priamom prenose, aké dokáže len príroda sama. S vďakou plody prijímame, varíme džemy, zavárame ovocie, zeleninu, sušíme bylinky, vykopávame zemiaky, zberáme hrozno z vinohradov. Ale nezabudnime len brať, skúsme niečo aj dať. A to najlepšie, čo našej Zemi môžeme poskytnúť na regeneráciu a nabranie nových síl, je HUMAC Agro s vysokým obsahom humínových kyselín. Kto ho už vyskúšal, vie o čom hovoríme 🙂.

1/5

Význam humínových kyselín v chove oviec a kôz

1. september 2020

Prečítajte si inšpiratívny článok z dielne veterinára MVDr. Juraja Šimunka o vplyve humínových kyselín na život a zdravie oviec a kôz.

1/3

Pripravujeme niečo nové

25. august 2020

Dnes sme strávili nádherný deň v magickom prostredí a srdečnej spoločnosti dobrých ľudí. Na čom sme pracovali, sa dozviete čoskoro :) Veríme, že ak niečo robíte s láskou, výsledok musí stáť zato. 🧡☀️🌿

1/1

Dozrievame postupne

20. august 2020

Tak ako zeleninka dozrieva postupne, tak je to aj s nami. Stále viac nám záleží na tom, čo jeme, v akých podmienkach boli plodiny dopestované a čo v skutočnosti obsahujú.
HUMAC Agro je bezkonkurenčný detoxikant pôdy 100% prírodného pôvodu. Dokáže znížiť v plodoch obsah olova až o 57%, kadmia o 24%, arzénu o 25% tak, ako dokáže eliminovať množstvo iných škodlivín v rastlinách. Dozrievame v presvedčení, že zdravie máme v našich rukách! Pestujte s 🧡 a HUMACom 🌿.

1/3

To najlepšie z prírody pre Vaše zvieratá

11. august 2020

Ak vás zaujíma čisto prírodná alternatíva na zlepšenie imunity vašich zvieratiek a detoxikáciu ich organizmu, tak ste na tej správnej strane! Zavolajte 0910 749 403, alebo nás kontaktujte na humac@humac.sk 🌿.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/2

Pestované s láskou

7. august 2020

Zelenina z vlastnej záhradky je úplne iná ako z obchodu. Rastlinky nám vracajú naspäť energiu a lásku, s akou sme sa o ne starali. Vidieť to nevidíme, ale zato cítiť sa to dá. To sú tie magické momenty... 🧡
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/4

7 dôvodov prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek

5. august 2020

Rastlinky nadobudnú vnútornú silu, ktorú bude vidno aj navonok 🌿! Tu je 7 dôvodov, prečo používať HUMAC Agro pri pestovaní byliniek ☘️:
1. Lepšia klíčivosť a životaschopnosť rastlín
2. Väčší a rozvinutejší koreňový systém
3. Rastliny / plody čistejšie a liečivejšie
4. Lepšie využitie živín
5. Zelenšie listy - intenzívnejšia fotosyntéza
6. Zvýšenie odolnosti voči chorobám rastlín
7. Lákadlo pre včielky - lepšie opelenie
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/1

Kvalitná podstielka, zdravé zvieratá

3. august 2020

HUMAC Welfare sa postará o príjemné domáce prostredie zvierat chovaných na podstielke. Zadržuje a viaže do svojej štruktúry emisné plyny (amoniak, metán, sírovodík, CO2, CO, N2O, NO...), pozostatky toxických látok, mikrobiálne jedy, plesňové toxíny, PCB, dioxíny, ťažké toxické kovy, pozostatky pesticídov, herbicídov a iné zdraviu škodlivé látky, čím účinne chráni zvieratá pred chorobami. Produkciu maštaľných plynov znižuje o 40-60%! Zároveň vzniká veľmi kvalitný maštaľný hnoj pre rastlinnú výrobu. Tých pozitív je oveľa viac, nahliadnite na našu stránku: https://www.humac.sk/product-page/humac-welfare-25kg
Určené pre kone, hovädzí dobytok, ošípané, hydinu, ovce, kozy, oslíky, králiky, exotické vtáctvo, drobné zvieratá (škrečok, morča, králiček, činčila...). Aplikuje sa jednoducho posypom na podstielku.
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život

1/3

Kožné problémy u zvieracích miláčikov

28. júl 2020

Alergie, ekzémy, vyrážky, fľaky bez srsti, podráždenie, škrabanie, otlaky, zle sa hojace rany, jednoducho rôzne kožné problémy, ktoré znepríjemňujú život vašim zvieracím miláčikom... Skúste ich eliminovať použitím výrobkov HUMAC Natur AFM (prášok, liquid alebo krém).
My veríme, že HUMAC pomôže, tak ako už pomohol mnohým zvieratkám.

1/3

HUMAC v chove hydiny

27. júl 2020

Prečo používať HUMAC v chove hydiny?
Tlmí vznik zápalov, detoxikuje organizmus a podporuje imunitu. Výsledkom je zrýchlený rast, vyššia produkcia, lepšia odolnosť voči chorobám, kvalitnejšie a zdravšie produkty živočíšnej výroby🐣🐓🦃🦆
✅Zníženie spotreby antibiotík a iných liečiv
✅Zníženie úhynov (o 40-50%)
✅Zníženie spotreby krmiva / Lepšia konverzia krmiva
✅Predĺženie znášky nosníc / Pevnejšia škrupina vajec
✅Vyšší podiel prsnej a stehennej svaloviny
✅Lepšie senzorické vlastnosti mäsa
✅Menej kanibalizmu, lepšia vyrovnanosť kŕdľa
✅Výrazné zníženie zápachu v hale
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/1

Sme Kosher

23. júl 2020

Čerstvou novinkou je u nás Kosher certifikát, ktorý deklaruje používanie 100% prírodných materiálov v súlade s extrémnymi požiadavkami na kvalitu a čistotu výrobného procesu.

1/2

Extra dávka starostlivosti

10. júla 2020

🆕Inovovaná receptúra 🆙vyššia biologická účinnosť ➡️aktívnejšia humínová látka ✅super cena 💯% organického pôvodu! To je naše nové 💙 HUMAC Natur AFM 💙 pre všetky zvieratká, aby im bolo lepšie :)

1/1

Adaptácia a zvládnutie stresu

2. júla 2020

Našli ste mačiatko, psíka🐈🐕? Alebo ste si ho priniesli z útulku? Je ustráchané, bojí sa nového, nie je "vo svoje koži", zažilo traumu či stres? Ak nestačí kvantum vašej 🧡 lásky, vyskúšajte ešte HUMAC Natur AFM - humínové kyseliny pre harmonizáciu organizmu. Mali sme prípady, že zanedbané mačiatko zo dňa na deň "ožilo"🌞🌞🌞. V bežnej práškovej forme za super cenu alebo v liquidnej forme pre rýchlejší nástup účinku.

1/4

Prírodné antibiotiká

26. júna 2020

Humínové kyseliny v naturálnej forme patria medzi prírodné antibiotiká, ktoré zvieratá v prírode prirodzene vyhľadávajú, ak majú zdravotné problémy alebo poranenia. Produkty značky HUMAC majú vysoký obsah aktivovaných humínových kyselín 100% organického pôvodu. V ponuke v práškovej forme alebo tekutej pre ešte vyššiu biologickú účinnosť. Vhodné pre všetky druhy zvierat!

1/1

Súťažíme na Facebooku

20. jún 2020

Máte farmu? Chováte? Pestujete? Troch z Vás štedro odmeníme!!!
1. Predstavte nám trošku, čomu sa venujete (poteší aj foto poľa, farmy, záhrady, zvieratiek...).
2. Vyberte si jeden z produktov HUMAC v našom e-shope a napíšte, prečo konkrétne by ste ho chceli vyhrať.
Súťaž končí 30.6!!! 🌞🧡🌿 Veľa šťastia a krásne harmonické dni!

1/3

Les lieči

12. júna 2020

Všetka jeho sila je ukrytá aj v HUMACu. Vyrábame ho z jedného z najčistejších zdrojov Leonarditu. Tento mineraloid vzniká humifikáciou organických zvyškov odumretých rastlín pralesov. Je najbohatším zdrojom cenných humínových kyselín, jeho vek sa odhaduje na 30 miliónov rokov. 🌳🌱🌲🌿 100% organického pôvodu bez chemickej úpravy a prídavných látok.

Nový HUMAC katalóg

9. júna 2020

Prelistujte si pri kávičke náš nový online katalóg, ktorý vám predstaví svet HUMACu - silu humínových kyselín, ich blahodárne účinky na rastliny i zvieratá, portfólio výrobkov, zloženie, dávkovanie, často kladené otázky a na záver misiu našej spoločnosti v skratke. 🌿☀️❤️
https://www.humac.sk/katalog

Soľné lizy blízko zveri

8. júna 2020

Aj takto šikovne sa dajú umiestniť HUMAC soľné lizy do prostredia lesnej zveri či farmy.

HUMAC Natur AFM ešte lepšie

Pre silné, zdravé a šťastné zvieratá máme nový, ešte lepší HUMAC Natur AFM! Stačí prisypať do bežného krmiva a uvidíte, ako si ho zamilujú. 100% organic 🌿 pre všetky druhy zvierat! 🦆🐖🐈🐑🐄🐇🦜🐐🐓 HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/2

Naše poľovníctvo

24. máj 2020

Prelistujte si najnovšie číslo časopisu Naše poľovníctvo 6/2020. Nájdete v ňom aj pekný článok o našich soľných lizoch a vplyve humínových kyselín na zdravie zvierat.

1/6

Nový život je zázrak

19. máj 2020

Každý nový život je zázrak a každá zvieracia maminka si zaslúži extra dávku starostlivosti. HUMAC Natur AFM dodá celú škálu mikro, makro a stopových prvkov a humínové kyseliny zharmonizujú organizmus. Cena už od 6,50 Eur a doručenie zdarma!

1/1

30 miliónov rokov

13. máj 2020

HUMAC sa vyrába z Leonarditu, ktorý vznikol humifikáciou zvyškov organického pôvodu. Jeho vek sa odhaduje na 30 miliónov rokov, takže obsahuje všetko to, čo nám príroda v minulosti ponúkala. Tento dar zeme je základnou surovinou všetkých našich produktov 🌿.

1/4

Zvieratá ich milujú

5. máj 2020

V rámci dvojročného výskumu sme skúmali záujem zvierat o soľné lizy. Naše poznatky jednoznačne potvrdzujú, že spotreba lizov s obsahom humínových kyselín sa zvýšila o 50% v porovnaní s bežnými lizmi. Aj to je dôkaz, že zvieratá HUMAC milujú. Asi vedia prečo :).

1/1

Aktuálny videonávod

25. apríl 2020

Použitie HUMAC Agro v domácej záhradke. Pre prirodzene ZDRAVÉ potraviny a množstvo ďalších výhod spojených s týmto geniálnym produktom vyrobeným na Slovensku!

1/3

HUMAC Agro - nové a lepšie

22. apríl 2020

Práve dnes na DEŇ ZEME uvádzame na trh úplne nové balenie toho najlepšieho, čím môžete našu matičku ZEM obdarovať. 100% organického pôvodu, cena už od 9,50 Eur.

Predajcovia na stránke

16. apríl 2020

Na tejto stránke môžete nájsť najbližšieho predajcu produktov HUMAC vo vašom okolí. Plus HUMAC nájdete aj vo všetkých predajniach zásobovaných distribučnou spoločnosťou Pharmacopola s.r.o. (www.pharmacopola.sk).
🌷🌳🐈🐓🐇🐕 Ak podnikáte v oblasti záhradkárstva alebo chovateľstva a radi by ste boli na našej mape, ozvite sa nám!
HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život - zdravá pôda, rastliny, zvieratá i životné prostredie

LOGO HUMAC

Follow HUMAC world:

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

Produktové rady:

Tel : 0910 749 403

English speakers call:+421 944 009 385

IČO 43898327, DIČ 2022519477

LOGO HUMAC