Aktuálne zo sveta HUMAC    

1/1

Adaptácia a zvládnutie stresu

2. júla 2020

Našli ste mačiatko, psíka🐈🐕? Alebo ste si ho priniesli z útulku? Je ustráchané, bojí sa nového, nie je "vo svoje koži", zažilo traumu či stres? Ak nestačí kvantum vašej 🧡 lásky, vyskúšajte ešte HUMAC Natur AFM - humínové kyseliny pre harmonizáciu organizmu. Mali sme prípady, že zanedbané mačiatko zo dňa na deň "ožilo"🌞🌞🌞. V bežnej práškovej forme za super cenu alebo v liquidnej forme pre rýchlejší nástup účinku.

1/4

Prírodné antibiotiká

26. júna 2020

Humínové kyseliny v naturálnej forme patria medzi prírodné antibiotiká, ktoré zvieratá v prírode prirodzene vyhľadávajú, ak majú zdravotné problémy alebo poranenia. Produkty značky HUMAC majú vysoký obsah aktivovaných humínových kyselín 100% organického pôvodu. V ponuke v práškovej forme alebo tekutej pre ešte vyššiu biologickú účinnosť. Vhodné pre všetky druhy zvierat!

1/1

Súťažíme na Facebooku

20. jún 2020

Máte farmu? Chováte? Pestujete? Troch z Vás štedro odmeníme!!!
1. Predstavte nám trošku, čomu sa venujete (poteší aj foto poľa, farmy, záhrady, zvieratiek...).
2. Vyberte si jeden z produktov HUMAC v našom e-shope a napíšte, prečo konkrétne by ste ho chceli vyhrať.
Súťaž končí 30.6!!! 🌞🧡🌿 Veľa šťastia a krásne harmonické dni!

1/3

Les lieči

12. júna 2020

Všetka jeho sila je ukrytá aj v HUMACu. Vyrábame ho z jedného z najčistejších zdrojov Leonarditu. Tento mineraloid vzniká humifikáciou organických zvyškov odumretých rastlín pralesov. Je najbohatším zdrojom cenných humínových kyselín, jeho vek sa odhaduje na 30 miliónov rokov. 🌳🌱🌲🌿 100% organického pôvodu bez chemickej úpravy a prídavných látok.

Nový HUMAC katalóg

9. júna 2020

Prelistujte si pri kávičke náš nový online katalóg, ktorý vám predstaví svet HUMACu - silu humínových kyselín, ich blahodárne účinky na rastliny i zvieratá, portfólio výrobkov, zloženie, dávkovanie, často kladené otázky a na záver misiu našej spoločnosti v skratke. 🌿☀️❤️
https://www.humac.sk/katalog

Soľné lizy blízko zveri

8. júna 2020

Aj takto šikovne sa dajú umiestniť HUMAC soľné lizy do prostredia lesnej zveri či farmy.

HUMAC Natur AFM ešte lepšie

4. júna 2020

Pre silné, zdravé a šťastné zvieratá máme nový, ešte lepší HUMAC Natur AFM! Stačí prisypať do bežného krmiva a uvidíte, ako si ho zamilujú. 100% organic 🌿 pre všetky druhy zvierat! 🦆🐖🐈🐑🐄🐇🦜🐐🐓 HUMAC - Humínové kyseliny aktivované pre život.

1/2

Naše poľovníctvo

24. máj 2020

Prelistujte si najnovšie číslo časopisu Naše poľovníctvo 6/2020. Nájdete v ňom aj pekný článok o našich soľných lizoch a vplyve humínových kyselín na zdravie zvierat.

1/6

Nový život je zázrak

19. máj 2020

Každý nový život je zázrak a každá zvieracia maminka si zaslúži extra dávku starostlivosti. HUMAC Natur AFM dodá celú škálu mikro, makro a stopových prvkov a humínové kyseliny zharmonizujú organizmus. Cena už od 6,60 Eur a doručenie zdarma!

1/1

30 miliónov rokov

13. máj 2020

HUMAC sa vyrába z Leonarditu, ktorý vznikol humifikáciou zvyškov organického pôvodu. Jeho vek sa odhaduje na 30 miliónov rokov, takže obsahuje všetko to, čo nám príroda v minulosti ponúkala. Tento dar zeme je základnou surovinou všetkých našich produktov 🌿.

1/4

Zvieratá ich milujú

5. máj 2020

V rámci dvojročného výskumu sme skúmali záujem zvierat o soľné lizy. Naše poznatky jednoznačne potvrdzujú, že spotreba lizov s obsahom humínových kyselín sa zvýšila o 50% v porovnaní s bežnými lizmi. Aj to je dôkaz, že zvieratá HUMAC milujú. Asi vedia prečo :).

1/1

Aktuálny videonávod

25. apríl 2020

Použitie HUMAC Agro v domácej záhradke. Pre prirodzene ZDRAVÉ potraviny a množstvo ďalších výhod spojených s týmto geniálnym produktom vyrobeným na Slovensku!

logo Humac.png

Follow HUMAC world :

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

Tel : 0910 749 403

English speakers call:+421 944 009 385

HUMAC s.r.o. IČO 43898327, DIČ 2022519477

Lizy na strome