CERTIFIKÁTY KVALITY

Naše produkty HUMAC®Natur AFM sú držiteľmi certifikátu GMP+. Ten je významným medzinárodne uznávaným dokumentom špeciálne pre sféru poľnohospodárstva a krmív. Deklaruje, že produkty sú vyrábané a obchodované bezpečným a hygienickým spôsobom. Každoročným auditom v našej spoločnosti prechádzajú všetky oblasti výroby i distribúcie týchto výrobkov – nezávadnosť základných surovín, bezpečnosť obalových materiálov, prísne vzorkovanie vstupov i výstupov pre detailnú možnosť dohľadania, dodržiavanie striktných interných smerníc – dezinfekcia, pravidelná údržba a čistenie strojov a zariadení, riadenie dokumentácie, dôkladný HACCP plán, ale i kontrola kvality služieb našich distribútorov a partnerských spoločností. Za vysokou kvalitou našich produktov si stojíme a máme to aj čierne na bielom.

Kosher logo.png

OCENENIA

Na 86. ročníku medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu v Srbskom Novom sade sme získali hneď štyri zlaté medaily, a to s výrobkami HUMAC Natur AFM, HUMAC Natur AFM Liquid a HUMAC Lisal a tiež ocenenie celej rady HUMAC ako KVALITNÝCH EKOLOGICKÝCH PRODUKTOV. Naša radosť je neskrývaná, veľmi sa tešíme týmto prestížnym oceneniam a ďakujeme kolegom zo Srbska za skvelo odvedenú prácu!

CENY-novosadski_sajam.jpg
 
cert.png
 

POVOLENIA NA PREDAJ

ÚKSÚP - Osvedčenie pre krmivársky podnik

ÚKSÚP - Povolenie na maloobchodný predaj a e-shop

Certifikáty o voľnom predaji produktov

Certifikát produktu HUMAC Agro

Povolenia do ekologického hospodárstva

 

Nakoľko sú naše výrobky pod značkou HUMAC čisto prírodného pôvodu, bez akejkoľvek chemickej úpravy či chemických prídavných látok, zohrávajú veľmi dôležitú úlohu práve v ekologickom hospodárstve. Pomáhajú prírodnou cestou dosiahnuť skvelé výsledky v pestovaní bio plodín, či chove zdravých zvierat. 

 

KOSHER CERTIFIKÁT

Certifikát Kosher, ktorý deklaruje používanie čisto prírodných materiálov v súlade s extrémnymi požiadavkami na kvalitu a čistotu výrobného procesu.