Zapojte sa do našej výzvy a doprajte vašej záhrade znovuzrodenie pomocou aplikácie prírodných humínových kyselín!
hlada sa.jpg
Popis

Pošlite nám foto vašej záhrady a stručný popis, prečo si myslíte, že by potrebovala prebrať k životu (slabá úroda, kontaminované prostredie, ílovitá pôda, sucho...). Jedného z vás vyberieme a záhradu zúrodníme! Prispievajte komentárom pod príspevok na FB stránke, alebo správou na e-mail humac@humac.sk, a to do 10. novembra 2021!


Pravidlá

1. Podmienky účasti sú: zaslanie foto záhrady, upresniť jej rozlohu v m2 a uviesť dôvod prečo ju treba zúrodniť (popis problému). Zaslanie na mail humac@humac.sk, alebo formou komentára pod príspevkom na FB stránke HUMAC, či na Instagrame.

2. Termín zasielania do 10.00 hod. 10. novembra 2021.

3. Do piatku 12. novembra vyberie spoločnosť HUMAC s.r.o. jednu záhradu, ktorú sa rozhodne zúrodniť. Konkrétne to znamená to, že poskytne prípravok HUMAC Agro v potrebnom množstve na zúrodnenie danej záhrady, poskytne odborné poradenstvo a v prípade potreby aj pracovníkov na aplikáciu produktu.

4. Podmienkou prijatia tejto pomoci je povolenie na zverejnenie procesu zúrodňovania a aj výsledkov v priebehu ďalších 3 rokov. Zverejňovanie jednotlivých krokov by sa uskutočnilo na webovej stránke www.humac.sk, FB stránke a Instagrame firmy HUMAC, prípadne na stránkach našich zahraničných partnerov. Konkrétna lokalita ani celé mená majiteľov zverejnené nebudú.

5. Účastníkom môže byť len majiteľ záhrady nachádzajúcej sa na Slovensku.

Trvanie výzvy: 17. október - 10. november 2021, 10:00 hod.

Srdečne gratulujeme pani Mrázkovej zo Senice ale aj pánovi Haverovi z Nových Zámkov, ktorí prijali našu výzvu, mali šťastie a vyhrali tak zúrodnenie svojej záhradky. 

HUMAC Agro - Vráti pôde život