Humac Nativ späty s prirodou.jpg

HUMAC® Nativ

Výživový doplnok pre ľudí s obsahom 100% prírodných humínových kyselín

Huminove kyseliny pozadie.png

Vyrobené na Slovensku zo 100% prírodných humínových kyselín,

aktivovaných technológiou, ktorá je výsledkom nášho viac ako 15 ročného výskumu. Bez chemickej úpravy a pridania aditív.

Humínové kyseliny viažu a odburávajú

ťažké kovy a organické toxíny z tela.

Obsahujú viac ako 70 minerálnych látok

viazaných v chelátových väzbách, čím sú

ľahko prístupné pre organizmus.

Podporujú správne fungovanie

imunitného systému.

Humac Nativ muz späty s prirodou.jpg
Humac Nativ zena späta s prirodou

2 - 4 kapsule denne k zachovaniu

a upevneniu vášho zdravia.

Vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Huminove kyseliny pozadie.png

Vaše referencie

HUMAC® Nativ mi odľahčil trávenie,

mám pravidelné vyprázdňovanie a tiež zápal konečníka, s ktorým som sa dlhé roky trápila je fuč. Ďakujem HUMAC.

 Anna K. (63 r.) | 10.11.2021 

S produktom HUMAC® Nativ som veľmi spokojná. Mala som dlhoročné problémy s popôrodnými hemeroidmi, ktoré sa nedali preliečiť. Opakovane mi bol zistený helikobakter pylori, aj po opakovanom užití antibiotík. A mala som problémy s vyprázdňovaním. Spočiatku som podľa odporúčania uívala 2x2 kapsuly denne, výsledky boli viditeľné po prvom balení.

Po dlhých rokoch som sa vedela pravidelne každý deň vyprázdniť. Momentálne užívam HUMAC v menšom dávkovaní 2x1, prípadne 1x1 pre udržanie rovnováhy. Môžem každému odporúčať. Ďakujem.

Jana G. (64 r.) | 5.12.2021

 

Mám cukrovku a viac ako 7 rokov som sa trápila s otvorenými ranami na nohách. Potom som začala užívať HUMAC® Nativ a v priebehu asi dvoch rokov sa mi rany zacelili natoľko, že sa opäť môžem normálne sprchovať a dokonca som mohla ísť plávať. 

Erika B. | 29.9.2021

Moju chronickú gastritídu, ktorá trvala viac ako 10 rokov mi HUMAC® Nativ vyriešil na 100%. Doktor mi dával lieky iba na kyselinu žalúdka, na jej zníženie, ale skutočne som bola neslobodná v stravovaní. Lieky na zvýšenú aciditu žalúdka len prekrývali moje problémy ale neriešili príčinu. HUMAC mi pomohol, dávam si ho po jedle. Dnes si dávam už len 2 kapsulky večer, a cez noc pôsobí. Nechcem ho prestať brať, kedže nás chráni aj voči toxínom z jedla, vody a z prostredia všeobecne. Po roku užívania som aj užšia v páse, čo si vysvetľujem strácaním tuku, ktorý ukrýva toxíny v tele. HUMAC ich posobením v čreve dokázal vytiahnuť. Preto odporúčam každému zaradiť HUMAC k bežnému stravovaniu, vrátane detí.

A rizikovým ľuďom aj prevencia a ochrana voči rakovine, keďže žiaľ aj s tým som už mala skúsenosť, našťastie s výborným koncom.

Barbora F. (35 r.) | 25.11.2021

Moja dcéra prekonala v 6 rokoch Akútnu lymfoblastickú leukémiu. Po 2 a pol roku sa jej choroba žial vrátila. Vedeli sme čo nás znova čaká. Vysoká záťaž na pečeň, obličky, psychiku. Dcéra užívala HUMAC® Nativ 2 krát denne takmer počas celej liečby. Odsledoval som v druhom kole liečby, že sme mali takmer celú dobu liečby (24 mesiacov) pečenové, obličkové parametre v ideálnych hodnotách. Minerálny profil ok. Druhé kolo sme zvládli aj vďaka HUMAC® Nativ.

Juraj Š. | 19.10.2021

 

Moja skúsenosť s HUMAC® Nativ je viac ako pozitívna. Viac ako 3 roky ma trápil kožný problém na dlani, ktorý sa nechcel zahojiť a neustále sa to rozrastalo. Mastičky, kortikoidy od kožnej lekárky zabrali len na krátko a po čase sa tento problém začal znova objavovať. Bola som z toho zúfala, no našťastie som na odporučenie vyskúšala HUMAC® Nativ, ktorý sa stal mojou denno dennou súčasťou života. Pochopila som, že kožné problémy sú znakom toho, že niečo nie je vo vnútri v poriadku. Zlepšenie môjho kožného problému nastalo po 2 mesačnom každodennom užívaní HUMAC® Nativ. Tento zázrak môžem odporučiť všetkým, ktorých trápia kožné, zažívacie problémy alebo hľadajú spôsob detoxu orgazmu prírodnou formou.

Ivana L. | 13.10.2021

Objednajte HUMAC Nativ dnes a zajtra ho máte doma

V prípade objednávky do 12:00 hod je doručenie veľmi rýchle, vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň. Ak potrebujete radu, zavolajte 0910 749 403, alebo napíšte do chat okienka.