Vaše skúsenosti s našim HUMAC Agro   

Toto sú postrehy od vás, našich zákazníkov, za ktoré vám nesmierne ďakujeme. Postupne ich dopĺňame, veríme, že ich bude časom oveľa viac.

Ak Vás zaujímajú rozsiahlejšie štúdie, pozrite si našu sekciu VÝSKUM.

Jarné vysádzanie priesad s HUMACom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

"Ani tento rok si deti nenechali ujsť výsadbu priesad. Je to pre nich veľký zážitok. Pri sadení nás každý rok sprevádza HUMAC, ktorý sa nám odvďačí zdravými plodmi a bohatou úrodou." - Maroš

"Miniatúrna" 3 metrová vŕba

Október 2021
Október 2021

press to zoom
Máj 2020
Máj 2020

press to zoom
1/2

"Myslím si, že obrázky sú samovysvetľujúce. V minulom roku sme na jar založili novú záhradu v našom novom byte. Použili sme iba HUMAC Agro a nejaké organické hnojivo a výsledky sú úplne neuveriteľné. Vŕba mala byť miniatúrna vŕba s predpokladanou výškou 1,5 metra, teraz dosahuje 3 metre !! Kristina"

Naša záhrada potrebovala vyliečiť

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Humac je úžasný. Sme milovníci zdravej domácej zeleniny a ovocia. No posledné roky sme nemali očakávanú úrodu. Naša záhrada potrebovala vyliečiť. Hľadali sme a našťastie našli Humac. Už teraz po pár mesiacoch vidíme ten rozdiel. Semienka nádherne vyšli a rastlinky majú zelenšiu farbu. Pôda je iná, lepšia. Bola to rozhodne dobrá voľba - vrelo odporúčame. Ján a Helena

Jahody porovnanie

press to zoom

press to zoom
1/2

Na jar som dostala sadeničky jahôd od susedky, keďže sa mi všetky nezmestili, zvyšok sme zasadili v záhrade u mamy. Moje s Humacom, mamine bez. Rozdiel vidíte sami.

Na návšteve v Tornali

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/42

Boli sme na návšteve jedného čarovného hospodárstva v Tornali! Sami si pestujú mnohé plodiny už od semiačok a ako vidíte vo fotogalérii, o pôdu, sadeničky, kríky, stromčeky, ovocie, zeleninu i kvety je príkladne a s láskou starané už od skorej jari. Nádherná, pestrá záhrada sa odvďačila bohatou úrodou. A čo je podstatné aj zdravou, nakoľko pri pestovaní bol uplatňovaný ekologický prístup a naše HUMAC Agro. Je to radosť pozerať. Foto ich zvieracieho osadenstva uverejníme neskôr, máte sa na čo tešiť! Ďakujeme za poskytnuté materiály, veľmi si to vážime!

Tohtoročné sadenice jahôd

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Takto sa darí sadeniciam jahôd vysadených v apríli tohto roku. Do pôdy bol pridaný Humac Agro a trošku lásky pestovateľky Zuzany. Ďakujeme!

Maliny

press to zoom

press to zoom
1/2

No rada by som povedala, že už ubehli asi tri týždne od aplikácie Humacu v našej záhrade a zatiaľ čo je prvé vidieť v tak krátkom čase je: že maliny, ktoré rastú u nás, sú dvakrát väčšie ( vitálnejšie a krajšie celkovo) než susedove :D a to ich na "naše" a "susedove" rozdeľuje len obyčajný plot z pletiva... Naša spokojnosť veru už začala :) Náhoda to nebude...rovnaké dažďové zrážky, aj slniečko na ne svieti ...niekde v Humacu bude pravda :) Zuzana

Úplne iná, prevzdušnená a ľahká zem

press to zoom

press to zoom
1/2

"Chcem sa vám poďakovať za váš produkt. Objednala som si ho min. rok. Mala som hrozne ťažkú, ílovitú pôdu. Ani siať sa nedalo. Po aplikácií vášho Humacu sa stal zázrak. Ďakujem. Úplne iná, prevzdušnená, ľahká zem. Až sa tomu nedá veriť. Teším sa na úrodu. Odporúčam všetkými desiatimi. TOP!" - Mirka

Krásna a zdravá úroda cibule a cesnaku!

press to zoom
1/1

Ďakujeme za foto od spokojného zákazníka.

Marhuľový sad

press to zoom

press to zoom
1/2

„V blízkosti Košíc mám menší marhuľový sad. Minulý rok na jeseň som v ňom rozsypal HUMAC®Agro. Urobil som asi menšiu chybu vo výpočtoch, a preto sa mi ho nepodarilo rozsypať rovnomerne. Nechtiac som tak vlastne založil pokus, kde na začiatku sadu bola vyššia dávka, ako som plánoval, na určitej časti menšia a na časť som už HUMAC nerozsypal vôbec. Po obzvlášť vlhkom priebehu počasia (časť sadu bola dokonca istý čas zaliata vodou) a teplotne nepriaznivej jari, počas ktorej klesla teplota v čase nalievania púčikov viac krát pod -4 °C, som zaznamenal v sade prvý väčší výpad stromov v dôsledku apoplexie. Na moje počudovanie však došlo k najväčším výpadom stromov práve v časti, kde nebol HUMAC vôbec aplikovaný resp. najmenší výpad bol na časti, kde som aplikoval najvyššiu dávku HUMACu. Viem, že marhule vyžadujú dostatok vzduchu v pôde. Objednávam si teda ďalší HUMAC...“ Július Č.

Figám sa s Humacom darí

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Nikdy som figy nepestovala, preto bola moja radosť o to väčšia, keď sa mi podarilo zohnať hneď dve sadenice. Jedna bola úplne malinká sotva 15cm, zasadila som ju v apríli spolu s Humacom, v októbri mala už vyše metra! Druhý stromček bol presádzaný už taký väčší, ale krásne sa chytil, dozrela mu prvá úroda a dokonca zarodil aj druhýkrát. Figy chutné, sladučké. Humac dávam pod všetko, čo sadím...

Mirkina záhrada

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

Z krásnej úrody sa teší Mirka, ktorá nám poslala fotky svojej záhradky, 70cm zeler, 150cm paradajky 🍅, kvietky pre potešenie 🌺 a aby sa v záhradke používali tie správne prípravky, nad tým dohliada kocúr záhradník🐈... Ale ako stále opakujeme, nejde len o kvantitu, ale hlavne o kvalitu úrody, k čomu HUMAC Agro výrazne napomáha. Tešíme sa s Vami a ďakujeme za každú jednu referenciu! 🌿

Izbové rastlinky

Kaktus PO
Kaktus PO

press to zoom
Zelenec PRED
Zelenec PRED

press to zoom
Zelenec PO
Zelenec PO

press to zoom
1/4

Vyskúšala som HUMAC Agro na moje izbovky. Jednu polievkovú lyžicu som nasypala ku každej rastlinke len raz a to ešte vo februári. Po 4 mesiacoch bol efekt viditeľný, asi to potrebovalo čas, kým sa dostal Humac ku korienkom. Zelenec úplne ožil a navyše má viditeľne zelenšiu farbu a vianočný kaktus je pevnejší, vitálnejší a krásne vyhnal množstvo nových lístkov. Ak budem rastlinky presádzať, určite Humac zapracujem aj rovno ku korienkom.

Šalát

Šalát bez HUMAC Agro
Šalát bez HUMAC Agro

press to zoom
V hrantíkoch s HUMAC Agro
V hrantíkoch s HUMAC Agro

press to zoom
V bielom kvetináči bez HUMAC Agro
V bielom kvetináči bez HUMAC Agro

press to zoom
1/4

HUMAC Agro som zamiešala do substrátu pri sadení. V bielom je bez substrát bez HUMAC Agro... Sú 50cm od seba, tá istá starostlivosť. Monika

Záhradke ale aj hydine a včelám

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

"Keďže chovám včely, už dávno som premýšľal, ako im posilniť imunitu a tak ich nezaťažovať rôznym liečením, ktoré je potrebné stále vykonávať, aby prežili. Vypestovať si svoju imunitu a byť odolný voči chorobám je dôležité nielen pre včielky, ale aj pre všetko čo na zemi žije, ale aj rastie. Dopočul som sa o produkte HUMAC, ktorý je teda založený na báze humínových kyselín, ktoré dodávajú potrebné živiny. Prvú dávku som dal včelám ešte cez leto, no a ďalšiu vlastne nedávno pri zimnom kŕmení. Áno, kto rozumie včelstvu povie, že sa uvidí na jar, ako prežijú a budú sa chovať. No neviem, ale pri ich dokrmovaní sa mi už teraz zdalo, že sú veľmi bystré a akoby mali viac energie.

No a keďže HUMAC má využitie aj v chove zvierat a pestovaní zeleniny a ovocia, použil som ho aj pre tieto účely. Použil som ho na všetku zeleninu, ktorú som v záhrade pestoval teda mrkvu, petržlen, kaleráb, zeler, repu, hrach, cuketu, cibuľu, cesnak, papriku a rajčiny. Je jasné, že musíme sa o všetko aj starať, čí triedením, okopávaním a podobne. Určite to HUMAC neurobí za nás. Môžem však povedať, že úroda bola krásna a dôležité bolo, že som nepoužil žiaden chemický prípravok na ich ochranu, nanajvýš postrek z pŕhľavy, alebo iných prírodných produktov.

Ďalej som HUMAC použil na záchranu menšieho stromu hrušky. Úroda hrušiek vyzerala byť bohatá, no strom začal zrazu akosi chradnúť. Listy začali žltnúť a strom akoby odchádzal. Preto som prisypal ku koreňom stromu HUMAC, ostrihal som choré vetvičky, zalial vodou a už len čakal, čo bude ďalej. Hruška napokon predsa prežila a dala peknú úrodu.

Poslednú skúšku HUMACU som aplikoval na sliepkach. Pridávaním do krmiva som chcel aj na nich vyskúšať, aký bude mať vplyv na znášku vajíčok. Áno, sú to mladé sliepky, ktoré ešte sú možno v dobrej kondícii a treba im dávať zrno. Radi majú trávu a iné pochutiny. No ja som chcel vyskúšať to, že vyradím z krmiva vitamínovú zmesku krmív, ktoré sa dávajú pre lepšiu znášku a nahradiť HUMACOM. Môžem povedať, že 3 vajíčka zo 4 sliepok boli každý deň a zdalo sa, že sliepky sú celkom spokojné.

Nakoniec chcem podotknúť len jednu vec a budem sa opakovať. Je jasné, že je potreba sa o všetko starať a dať všetkému to, čo treba. Samotný HUMAC nám všetko nenahradí. No je dôležite zo všetkého to, aby sme mali taký prostriedok, ako je HUMAC, ktorý nám dopomôže prírodnou cestou k tomu, že môžeme zo svojich produktov zobrať hodnoty pre naše zdravie. Keď budeme dávať prírode len to, čo ona s radosťou príjme, aj ona nám dá to, čo aj my s radosťou prijmeme."

Marián Dvorský

Ďakujeme pánovi Dvorskému za to, že si našiel čas a takto úprimne opísal svoje skúsenosti s našimi produktami. Ďakujeme za jeho múdre slová, veľmi si to vážime.

Naozaj krásna úroda

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

Jahody z ročných sadeníc pestovaných s HUMAC Agro. Veľká spokojnosť.

Z mŕtvej pôdy živá

press to zoom
1/1

Mám záhradku priamo v Bratislave na pozemkoch po Istrocheme. Táto pôda bola mŕtva, darmo som ju prehnojil maštaľným hnojom aj zeleným hnojením....až vďaka Humacu sa mi vrátil život do pôdy. Normálne mám plno dážďoviek v zemi a na plodoch žiadne stopy po plesniach a škodcoch... Moja úroda bola ZDRAVÁ, zemiaky aj paradajky ako nikdy predtým, cesnak a cibuľa tiež. Iba sadba vyšla asi o 7 dní neskôr. Kúpil som to v minulom roku a dávkoval podľa návodu, na budúci rok to použijem zas, aj keď výrobca odporúča každé 4 roky, aj tak. Je to dobrá vec, môžem smelo odporúčať všetkým.

Za košík papriky každý tretí deň

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

Pán Peter Servanský z Liptova nás potešil takouto krásnou referenciou: "S bohatou úrodou papriky sa už delím so susedmi, pretože ju nestíhame konzumovať. A tak sa rád podelím aj s vami o moju skúsenosť s HUMACom. Papriku mám o 1/3 vyššiu ako pred rokom. 🌶🌶🌶 A rozdiel je len v tom, že som dal Humac. Rodí stále, každý 3 deň za košík papriky, aj keď už býva chladno. Ako vidíte, chuti aj slimákom 😂 asi bude fakt zdravá. Rovnako krásne mám aj paradajky🍅🍅🍅. Na jar objednávam HUMAC Agro, ale už minimálne dve vrecia" ĎAKUJEME!!!❤️
Viac referencií nájdete na: https://www.humac.sk/referencie-humac-agro

Kvietky i ovocie pre radosť

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

"Všetkým mojim známym odporúčam vaše úžasné hnojivo 👍 úroda skvelá a aj kvetom sa darí lepšie! Ďakujem!" Adriána

Hrach v skleníku

press to zoom
Hrach v skleníku 90cm
Hrach v skleníku 90cm

press to zoom
Hrach v skleníku
Hrach v skleníku

press to zoom
1/4

Hovorí sa, že hrachu sa v skleníku veľmi nedarí. Ten môj má miestami 90 cm a stále rastie. Použila som HUMAC Agro. Posielam doplňujúce fotografie luskov, niektoré majú 10 cm. Zhruba na dvoch m2 som mala 2,5kg hrachu (nevylúpaného).

Orchidea

Orchidea pôvodný stav
Orchidea pôvodný stav

press to zoom
Orchidea po ošetrení HUMAC Agro
Orchidea po ošetrení HUMAC Agro

press to zoom
Orchidea po ošetrení HUMAC Agro
Orchidea po ošetrení HUMAC Agro

press to zoom
1/3

Veronika nám poslala fotky svojich orchideí, ako sa im krásne darí, stačilo pridať za lyžičku HUMAC Agro a ožila aj orchidea, ktorá už bola na vyhodenie. ĎAKUJEME!