Vaše skúsenosti s našim HUMAC Agro   

Toto sú postrehy od vás, našich zákazníkov, za ktoré vám nesmierne ďakujeme. Postupne ich dopĺňame, veríme, že ich bude časom oveľa viac.

Ak Vás zaujímajú rozsiahlejšie štúdie, pozrite si našu sekciu VÝSKUM.

Na návšteve v Tornali

1/42

Boli sme na návšteve jedného čarovného hospodárstva v Tornali! Sami si pestujú mnohé plodiny už od semiačok a ako vidíte vo fotogalérii, o pôdu, sadeničky, kríky, stromčeky, ovocie, zeleninu i kvety je príkladne a s láskou starané už od skorej jari. Nádherná, pestrá záhrada sa odvďačila bohatou úrodou. A čo je podstatné aj zdravou, nakoľko pri pestovaní bol uplatňovaný ekologický prístup a naše HUMAC Agro. Je to radosť pozerať. Foto ich zvieracieho osadenstva uverejníme neskôr, máte sa na čo tešiť! Ďakujeme za poskytnuté materiály, veľmi si to vážime!

Mirkina záhrada

1/9

Z krásnej úrody sa teší Mirka, ktorá nám poslala fotky svojej záhradky, 70cm zeler, 150cm paradajky 🍅, kvietky pre potešenie 🌺 a aby sa v záhradke používali tie správne prípravky, nad tým dohliada kocúr záhradník🐈... Ale ako stále opakujeme, nejde len o kvantitu, ale hlavne o kvalitu úrody, k čomu HUMAC Agro výrazne napomáha. Tešíme sa s Vami a ďakujeme za každú jednu referenciu! 🌿

Kvietky i ovocie pre radosť

1/8

"Všetkým mojim známym odporúčam vaše úžasné hnojivo 👍 úroda skvelá a aj kvetom sa darí lepšie! Ďakujem!" Adriána

Tohtoročné sadenice jahôd

1/3

Takto sa darí sadeniciam jahôd vysadených v apríli tohto roku. Do pôdy bol pridaný Humac Agro a trošku lásky pestovateľky Zuzany. Ďakujeme!

Izbové rastlinky

Vyskúšala som HUMAC Agro na moje izbovky. Jednu polievkovú lyžicu som nasypala ku každej rastlinke len raz a to ešte vo februári. Po 4 mesiacoch bol efekt viditeľný, asi to potrebovalo čas, kým sa dostal Humac ku korienkom. Zelenec úplne ožil a navyše má viditeľne zelenšiu farbu a vianočný kaktus je pevnejší, vitálnejší a krásne vyhnal množstvo nových lístkov. Ak budem rastlinky presádzať, určite Humac zapracujem aj rovno ku korienkom.

Hrach v skleníku

Hovorí sa, že hrachu sa v skleníku veľmi nedarí. Ten môj má miestami 90 cm a stále rastie. Použila som HUMAC Agro v kombinácii s NPK. Posielam doplňujúce fotografie luskov, niektoré majú 10 cm. Zhruba na dvoch m2 som mala 2,5kg hrachu (nevylúpaného).

Maliny

1/2

No rada by som povedala, že už ubehli asi tri týždne od aplikácie Humacu v našej záhrade a zatiaľ čo je prvé vidieť v tak krátkom čase je: že maliny, ktoré rastú u nás, sú dvakrát väčšie ( vitálnejšie a krajšie celkovo) než susedove :D a to ich na "naše" a "susedove" rozdeľuje len obyčajný plot z pletiva... Naša spokojnosť veru už začala :) Náhoda to nebude...rovnaké dažďové zrážky, aj slniečko na ne svieti ...niekde v Humacu bude pravda :) Zuzana

Šalát

HUMAC Agro som zamiešala do substrátu pri sadení. V bielom je bez substrát bez HUMAC Agro... Sú 50cm od seba, tá istá starostlivosť. Monika

Orchidea

Veronika nám poslala fotky svojich orchideí, ako sa im krásne darí, stačilo pridať za lyžičku HUMAC Agro a ožila aj orchidea, ktorá už bola na vyhodenie. ĎAKUJEME!

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o Vašu osobnú skúsenosť s prípravkom HUMAC Agro! Ak máte pre nás aj fotodokumentáciu, pošlite ju, prosím, na humac@humac.sk. Vopred srdečne ďakujeme!!!

Vaše hodnotenie produktuVaše hodnotenie produktu